• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Wzgórza Krzesławickie

Znalezionych ofert: 63

15891987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897515 15891987 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

479 232 PLN (14 095 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15891986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897509 15891986 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

505 260 PLN (14 035 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15891613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897505 15891613 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skier...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

521 850 PLN (15 349 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15891984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897497 15891984 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

635 987 PLN (12 470 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15891890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897491 15891890 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

695 790 PLN (13 643 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15891797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897489 15891797 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

497 139 PLN (13 809 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15891517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897486 15891517 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

760 650 PLN (12 892 zł/m2)

4
-
59 m2
2025
15891516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897480 15891516 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

811 125 PLN (12 674 zł/m2)

4
-
64 m2
2025
15891981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897479 15891981 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

479 997 PLN (13 333 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15891707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897519 15891707 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

859 995 PLN (14 576 zł/m2)

4
-
59 m2
2025
15891892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897502 15891892 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

504 455 PLN (14 837 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15891703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897494 15891703 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

734 445 PLN (14 401 zł/m2)

3
-
51 m2
2025