• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Wzgórza Krzesławickie

Znalezionych ofert: 63

15891988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897520 15891988 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

771 150 PLN (15 121 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15891802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897518 15891802 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

944 820 PLN (14 536 zł/m2)

4
-
65 m2
2025
15891894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897514 15891894 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

490 700 PLN (14 020 zł/m2)

2
-
35 m2
2025
15891893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897508 15891893 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

635 987 PLN (12 470 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15891800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897507 15891800 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

525 750 PLN (15 021 zł/m2)

2
-
35 m2
2025
15891705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897506 15891705 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

541 350 PLN (15 038 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15891799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897501 15891799 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

835 677 PLN (12 857 zł/m2)

4
-
65 m2
2025
15891891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897496 15891891 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

487 060 PLN (14 325 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15891798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897495 15891798 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

499 462 PLN (14 270 zł/m2)

2
-
35 m2
2025
15891895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897521 15891895 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

495 757 PLN (14 581 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15891615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897517 15891615 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

508 225 PLN (14 521 zł/m2)

2
-
35 m2
2025
15891522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897516 15891522 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności Oferta skierow...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

695 790 PLN (13 643 zł/m2)

3
-
51 m2
2025