• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Legnica

Znalezionych ofert: 100

15861753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe/Legnica centrum 27211066 15861753 Nieruchomości ApartamentKarolina Kubicka Zalesska tel. 573 098 029                        Mieszkanie w kamienicy 4 pokojoweLegnica Do negocjacji!! Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 111.01 m2 położone w centrum Legnicy, województwo dol...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

569 000 PLN (5 126 zł/m2)

4
1
111 m2
1900
15868087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 34m2 na Nowym Osiedlu!! Polecam !! 27364339 15868087 NIERUCHOMOŚCI APARTAMENTKAROLINA KUBICKA-ZALESSKA     TEL: 573-098-029                                       Mieszkanie 2 pokoje w LegnicyNowa inwestycja Osiedle piekaryDo sprzedania nowoczesne 2 pokoje o pow.30 m2+ 2 miejsca postojowe w cenie! Os. P...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

340 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
1
34 m2
2021
15866294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27317751 15866294 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,9 m², położone na 4. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Norwida na osiedlu Piekary w Legnicy. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym, rozkładow...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

415 000 PLN (8 487 zł/m2)

2
1
48.9 m2
1990
15866130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie do własnej aranżacji 27313144 15866130 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693                            Mieszkanie Tarninów 4 pokoje wysoki parterNa sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 159,2 m², położone w jednej z najbardziej prestiżo...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

682 000 PLN (3 327 zł/m2)

4
2
205 m2
1902
15798507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26172708 15798507 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo sprzedania atrakcyjne mieszkanie położone na 1 piętrze zadbanej kamienicy. To słoneczne, rozkładowe mieszkanie o pow. 101,48 m2, posiada 4 ustawne pokoje, do dowolnej aranżacji. Mieszkanie posiada dużą,...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

470 000 PLN (4 653 zł/m2)

4
-
101 m2
-
15815219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26628937 15815219 Oferta dodana za pomocą ADDOMSprzedam kawalerkę w centrum Legnicy, idealną jako gotowa inwestycja pod wynajem.Szczegóły mieszkania:Kawalerka w niskim, spokojnym blokuWynajmowana firmie zajmującej się najmem krótkoterminowym od kilku latObecny czynsz:...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

180 000 PLN (13 846 zł/m2)

1
-
13 m2
-
14957364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWE MIESZKANIA NA ZOSINKU w Legnicy (M 3.10) 5587477 14957364 NOWE MIESZKANIA NA ZOSINKU w Legnicy ( M 3.10 )Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkania w Legnicy.PRZEDZIAŁ CENOWY: 248 064,00 PLN - 535 536,00 PLNMETRAŻE: 32.64 - 74.38 m2.Udogodnienia: W pobliżu inwestycji znajdują się tereny zielone,ścieżki rowerowe,...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

557 175 PLN (7 529 zł/m2)

4
-
74 m2
-
14957502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWE MIESZKANIA NA ZOSINKU w Legnicy (M 2.12) 5587606 14957502 NOWE MIESZKANIA NA ZOSINKU w Legnicy ( M 2.12 )Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkania w Legnicy.PRZEDZIAŁ CENOWY: 248 064,00 PLN - 535 536,00 PLNMETRAŻE: 32.64 - 74.38 m2.Udogodnienia: W pobliżu inwestycji znajdują się tereny zielone,ścieżki rowerowe,...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

517 425 PLN (7 609 zł/m2)

3
-
68 m2
-
15796696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe z balkonem 1 piętro w bloku Piekary A 26124655 15796696 Nieruchomości ApartamentAnna Wilk573 214 201             Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem 1 piętro w bloku Piekary ADo sprzedania mieszkanie o powierzchni 41 m2, z balkonem, położone w Legnicy, na os. Piekary A.  Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze 4...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

290 000 PLN (7 073 zł/m2)

2
1
41 m2
1990
15509222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
/gotowiec inwestycyjny/centrum! 20117609 15509222 NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT Iwona Miłkowskatel. 728 763 324                  GOTOWIEC INWESTYCYJNYCENTRUM LEGNICY!Do sprzedaży atrakcyjny lokal mieszkalny o pow. 54m2  położony na parterze w budynku z lat 80-tych w samym centrum Legnicy ! Lokal  składa ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

320 000 PLN (5 926 zł/m2)

2
2
54 m2
1978
15821318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26609089 15821318 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISyndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Anny J. – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w Sądzie Rejonowym w Legnicy V Wydziale Gospodarczym pod sygn. akt LE1LGUp-s99202...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

199 955 PLN (6 249 zł/m2)

2
-
32 m2
-
15812149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne mieszkanie po remoncie 3 pok.-Tarninów 26467368 15812149 Polecam do sprzedaży atrakcyjne i przestronne mieszkanie 3- pokojowe usytuowane na drugim piętrze w pobliżu PWSZ.Mieszkanie przeszło gruntowny remont. Podczas remontu użyto wysokiej klasy materiałów i zachowano wyjątkową staranność o najmniejsze deta...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

519 000 PLN (4 943 zł/m2)

3
1
105 m2
1910