• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Legnica

Znalezionych ofert: 100

15789677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25946462 15789677 Zielona Oaza – komfortowe nieruchomości, na nowym osiedlu.Prezentujemy kameralne inwestycję Zielona Oaza, położone w spokojnej części miasta, z szybkim dojazdem do centrum Legnicy. To idealne miejsce dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełk...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

599 000 PLN (7 544 zł/m2)

4
2
79.4 m2
2026
15510013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w Centrum/30 m2/od zaraz! 20121196 15510013 Nieruchomości ApartamentIwona Miłkowskatel. 728 763 324                                        KAWALERKA CENTRUM LEGNICY !Do sprzedaży atrakcyjna kawalerka o pow. 30 m2 na parterze w budynku z lat 80-tych w Centrum Legnicy. Lokal składa się z pokoju ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

220 000 PLN (7 333 zł/m2)

1
1
30 m2
1980
15509355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje/41 m2/loggia/m.postojowe/winda 20117674 15509355 NIERUCHOMOŚCI APARTAMENTIwona Miłkowskatel. 728 763 324.Do sprzedania mieszkanie o pow. 41 m2 z loggią o pow. 4,46 m2  w nowoczesnym apartamentowcu w samym centrum Legnicy. Usytuowane na przedostatnim piętrze 5  piętrowego budynku z windą z 2017 roku...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

360 000 PLN (8 780 zł/m2)

1
1
41 m2
2017
15257362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 14011245 15257362 LOKALIZACJA: Na sprzedaż Apartament zlokalizowany w Legnicy w centrum miasta przy ul. Złotego Florena. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w pięciopiętrowym budynku wielolokatorowym. Budynek z 2019 roku, wyposażony w win...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

357 000 PLN (10 500 zł/m2)

1
1
34 m2
2019
15183370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 11926488 15183370 LOKALIZACJA: Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta przy Placu Wolności. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w czteropiętrowej kamienicy. Budynek w dobrym stanie technicznym, po remoncie dachu i klatki schodo...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

520 000 PLN (4 063 zł/m2)

5
1
128 m2
1920
15697174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokojowe mieszkanie (87,6mkw) pod działalność gospodarczą 24128032 15697174 4 pokojowe mieszkanie pod działalność gospodarczą – 87,6 m2 w Legnicy Na sprzedaż przestronne, własnościowe mieszkanie o powierzchni 87,6 m2 zlokalizowane w Legnicy, idealnie nadające się zarówno na cele mieszkaniowe, jak i prowadzenie działalności...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

569 000 PLN (6 495 zł/m2)

4
-
87.6 m2
-
15697173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PIĘKNE MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE W CENTRUM LEGNICY 95MKW 24127254 15697173 SPRZEDAŻ KATEGORIA: mieszkanie MIASTO: Legnica DZIELNICA: CNTRUM POWIERZCHNIA: 94,45 m2 ILOŚĆ POKOI: 5 PIĘTRO: 1 Przedstawiamy na sprzedaż przepiękne mieszkanie dwupozimowe w Legnicy, położone na 1p. w budynku z 2018r. Pow.użytkowa lokalu ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

830 000 PLN (8 788 zł/m2)

5
2
94.45 m2
-
15274849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Tarninów 3 pokoje 16226269 15274849 SPRZEDAŻ NR OFERTY : SLDOC5892 KATEGORIA: mieszkanie MIASTO: Legnica, POWIERZCHNIA: 64,30 m2 ILOŚĆ POKOI: 3 PIĘTRO: I Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie w Legnicy. Mieszkanie własnościowe 2 pokojowe, przedpokój, kuchnia, łazienka o powie...

Legnica, tarninów

329 000 PLN (5 141 zł/m2)

3
1
64 m2
1986
15518413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 POKOJOWE MIESZKANIE W LEGNICY - AL. RZECZYPOSPOLITEJ 20342787 15518413 NUMER OFERTY: SLDOC9128 Na sprzedaż jednostronne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,6 mkw. Znajduje się ono na parterze w bloku, w korzystej lokalizacji - al. Rzeczypospolitej. Blisko znajduje się szkoła, markety, przychodnia oraz pa...

Legnica, al. Rzeczypospolitej

329 000 PLN (8 989 zł/m2)

2
-
36.6 m2
-
15386589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
MIESZKANIE 2 POKOJE 17391956 15386589 SPRZEDAŻ NR OFERTY SLDOC9055 KATEGORIA: mieszkanie MIASTO: Legnica, POWIERZCHNIA: 36,70 m2 ILOŚĆ POKOI: 2 BALKON PIĘTRO: I Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe położone na 1 piętrze w bloku . Jest w bezpiecznej okolicy...

Legnica, ul. Łowicka

245 000 PLN (6 676 zł/m2)

2
1
36.7 m2
-
15280083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie/Motel/Inwestycja 14603312 15280083 SPRZEDAŻ NR OFERTY: SLDOC8951 KATEGORIA: mieszkanie MIASTO: Legnica, Centrum POWIERZCHNIA: 145,50 m2 ILOŚĆ POKOI: 7 PARTER BALKON MIEJSCE POSTOJOWE - 2 piwnice 2 Przedstawiamy na sprzedaż przepiękne mieszkanie w Legnicy. Całość wykończona...

Legnica, legnica centrum

799 000 PLN (5 491 zł/m2)

7
4
145.5 m2
1925
15280263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie wysoki standard 14608642 15280263 SPRZEDAŻ NR OFERTY SLDOC8961 KATEGORIA: mieszkanie MIASTO: Legnica, POWIERZCHNIA: 47,65 m2 + 7,24m2 piwnicy ILOŚĆ POKOI: 2 PIĘTRO parter Przedstawiamy Państwu mieszkanie w nowym budownictwie w zielonej części Legnicy na Tarninowie . Oferujemy...

Legnica, tarninów

495 000 PLN (10 388 zł/m2)

2
1
47.65 m2
2013