• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Lublin

Znalezionych ofert: 206

15885323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27723671 15885323 Mieszkanie na Czechowie do remontu. Położone na II piętrze w bloku IV-piętrowym, powierzchni 48,5 m składa się z dwóch ustawnych pokoi. Rozkład pomieszczeń jest funkcjonalny i umożliwia dowolną aranżację, a lokalizacja zapewnia komfort codziennego ...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

425 000 PLN (8 854 zł/m2)

2
1
48 m2
1985
15884416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27701806 15884416 Oferta mieszkania na Rogatce Warszawskiej - idealne rozwiązanie dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i bliskość miejskich udogodnień. Ta dobrze utrzymana, 2-pokojowa nieruchomość o powierzchni 54 m usytuowana jest na wysokim parterze w czteropi...

Lublin (Sławinek) (Lubelskie, gm. Lublin)

530 000 PLN (9 815 zł/m2)

2
1
54 m2
1994
15881213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27625611 15881213 AKTUALNIE ATRAKCYJNE RABATY NA MIESZKANIA! To dobry moment na zakup - ceny są obecnie bardziej dostępne, a wybór lokali wciąż szeroki. Nowoczesne osiedle mieszkaniowe położone w zielonej części Lublina, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekre...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

355 803 PLN (14 232 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15881983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653778 15881983 AKTUALNIE ATRAKCYJNE RABATY NA MIESZKANIA! To dobry moment na zakup - ceny są obecnie bardziej dostępne, a wybór lokali wciąż szeroki. Nowoczesne osiedle mieszkaniowe położone w zielonej części Lublina, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekre...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

548 432 PLN (13 711 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15710569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 Pokoje z dużym balkonem-64m2-Blisko zalewu!!!! 24382992 15710569 Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 64 m² - Lublin, ul. Wapowskiego (Wrotków)Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Wrotków, przy ul. Wapowskiego - zaledwie 15 minut spacerem od Za...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

735 000 PLN (11 484 zł/m2)

4
1
64 m2
2012
15647634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje po remoncie z dużym balkonem - Centrum!! 23239474 15647634 Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,80 m², zlokalizowane na 3. piętrze w budynku bez windy, w doskonałej lokalizacji - Śródmieście, ul. Narutowicza.Mieszkanie składa się z:salonu połączonego z kuchnią, tworzącego przestro...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

480 000 PLN (11 429 zł/m2)

2
1
42 m2
-
15884677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27708975 15884677 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOpisNAJNIŻSZA CENA NA RYNKU za m2 mieszkań 3 trzypokojowych zlokalizowanych ma bliskim Felinie Lublin ul.UrbanowiczaNOWE mieszkanie 3 pokojowe w układzie (3P+AK) w nowym budownictwie w nowym budownictwie w...

Lublin (Felin) (Lubelskie, gm. Lublin)

429 000 PLN (8 938 zł/m2)

3
-
48 m2
2027
15877010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27560266 15877010 Wyobraź sobie poranną kawę we własnym ogródku z otwartym widokiem To mieszkanie daje Ci tę codzienność. Nowoczesne wnętrze, światło i spokój wszystko gotowe, by od razu zamieszkać.Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,1 m², p...

Lublin (Węglin północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

610 000 PLN (16 053 zł/m2)

2
1
38 m2
2023
15845429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26860800 15845429 Na sprzedaż, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m² w atrakcyjnej dzielnicy Lublina - Czuby Południowe, przy ulicy Perłowej. Stanowi idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących nowego miejsca do życia, jak i dla inwestorów.Dzielnica, w kt...

Lublin (Czuby południowe) (Lubelskie, gm. Lublin)

420 000 PLN (8 936 zł/m2)

2
1
47 m2
1990
15884271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27698387 15884271 Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 70 m², położone na parterze zadbanego budynku przy ul. Hetmańskiej w Lublinie.Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny, jak i inwestora poszukującego lokalu pod w...

Lublin (Czuby północne) (Lubelskie, gm. Lublin)

670 000 PLN (9 571 zł/m2)

3
1
70 m2
1990
15857518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27122930 15857518 Na sprzedaż bardzo przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m², położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą, przy ul. Jana Sawy 5 w Lublinie.Opis nieruchomości:- Powierzchnia: 76 m²- Liczba pokoi: 4 (w tym salon oraz 3 sypialn...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

758 000 PLN (9 974 zł/m2)

4
1
76 m2
1994
15882039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27655577 15882039 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam mieszkanie gotowe do wprowadzenia!!! Jasne, widne, ekspozycja wschód-zachód, (świeżo cyklinowany parkiet, malowanie)- 1 piętro, mieszkanie ciepłe i środkowe - blok 4 piętrowy, rok budowy 2004,- 57 m2 - 3...

Lublin (Czuby południowe) (Lubelskie, gm. Lublin)

639 900 PLN (11 226 zł/m2)

3
-
57 m2
2004