• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Lublin

Znalezionych ofert: 206

15828151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633343 15828151 Wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 111,93 m² zlokalizowana w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Lublina Śródmieściu, przy ul. Skłodowskiej-Curie. To propozycja dla osób, które cenią centrum miasta, klimat przedwojennej kamienicy oraz ponad...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 480 680 PLN (12 038 zł/m2)

4
2
123 m2
1940
15280191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka gotowa do zamieszkania 29,35m2 14607064 15280191 W sprzedaży kawalerka o powierzchni 29,37 m2 usytuowane na parterze w 3 piętrowym, bloku „Trześniowska Park” przy ul. Kminkowej 8.  Mieszkanie składa się z:przestronnego salonu z aneksem kuchennym wyposażonym w kuchenkę indukcyjną, lodówkę, mikrofaló...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

429 000 PLN (14 793 zł/m2)

1
1
29 m2
2022
15736897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 4‑pokojowe mieszkanie z ogromnym balkone 24882604 15736897 Jeśli marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni i jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum, ta oferta jest dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż przestronne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni użytkowej 78 m² w ka...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

900 000 PLN (10 714 zł/m2)

4
1
84 m2
2019
15848554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26942961 15848554 Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż — Lublin, ul. Onyksowa Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Onyksowej w Lublinie (dzielnica Węglinek Południowy) &md...

Lublin (Węglin) (Lubelskie, gm. Lublin)

640 625 PLN (12 561 zł/m2)

3
-
51 m2
2017
15782244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25838615 15782244 Na sprzedaż lokal użytkowy zaadaptowany na mieszkanie 2 pokoje, suterena, pow. - 43,81 m 2 + pomieszczenie gospodarcze 2,6 m² + piwnica 3,11 m 2 Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 43,81 m², zlokalizowany w ...

Lublin (Czuby południowe) (Lubelskie, gm. Lublin)

250 000 PLN (5 814 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15850811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27008115 15850811 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIRozkładowe i bardzo jasne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Sławinek na 3 piętrze w bloku z 1995 roku.Mieszkanie o łącznej powierzchni 73 m2- duża kuchnia 12.5 m2 z oknem otwarta na salon - 20 m2- sypialnia z wyj...

Lublin (Sławinek) (Lubelskie, gm. Lublin)

575 000 PLN (7 877 zł/m2)

3
-
73 m2
-
15870087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Ponikwoda 27418920 15870087 Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCCMam do zaoferowania mieszkanie z dwustronną wystawą okien w drugim etapie inwestycji.Mieszkanie  o powierzchni 64,28 mkw. w skład którego wchodzi:Salon z aneksem kuchennym o powierzchni ok 20,53 mkw. z wyjście...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

629 944 PLN (9 843 zł/m2)

4
1
64 m2
2025
15871440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Ponikwoda 27469159 15871440 Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCCMam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 38,35 mkw. w skład którego wchodzi:Pokój o powierzchni ok 18,73 mkw. z wyjściem do na balkon o pow. 10,65 mkw.Kuchnia o pow. 10,37 mkw.łazienka przedpokój.Lokal zna...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

402 675 PLN (10 597 zł/m2)

1
1
38 m2
2026
15871429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 27469162 15871429 Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCCMam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej na pograniczu dzielnic Ponikwody i Kalinowszczyzny o powierzchni 30,42 mkw. w skład którego wchodzi:pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 13,...

Lublin (Kalinowszczyzna) (Lubelskie, gm. Lublin)

380 000 PLN (12 667 zł/m2)

2
1
30 m2
2026
15857901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Miejsce postojowe w cenie mieszkania 27134966 15857901 Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCCCena zawiera:Miejsce postojowe w hali garażowej - 30 000 złotychSmart Home Gold,Do zaoferowania mam czteropokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 37,22 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy ul. Zemborzyckiej  N...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

455 773 PLN (12 318 zł/m2)

2
1
37 m2
2027
15846515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe mieszkanie na Czechowie 26888224 15846515 Nowe mieszkanie z podwójnym garażem w cenie na Czechowie -inwestycji realizowana przy ul. ZelwerowiczaMieszkanie nr KB2 o powierzchni 69,15 mkw, składa się z:salonu z aneksem kuchennym o pow. ok. 33,76  mkw. z wyjściem na balkon.sypialnia 11,64 mkw.s...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

745 000 PLN (10 797 zł/m2)

3
1
69 m2
2025
15846513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie przy Olimpie 26888221 15846513 Kupujący nie płaci prowizji.Do zaoferowania mam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 41,93 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy Alei Spółdzielczości Pracy.Ostatnie mieszkanie o powierzchni do 45 mkw. znajdujące się na wyższej kondygnacji.Na pow...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

535 000 PLN (13 049 zł/m2)

2
1
41 m2
2026