• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Malbork

Znalezionych ofert: 29

15742671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24997984 15742671 Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży kawalerki -Stare Miasto Malbork.Mieszkanie składa się z przestronnego i jasnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz aneksem sypialnianym, łazienki z prysznicem , przedpokoju z zabudową. Dodatkowo d...

Malbork, os. Stare Miasto

220 000 PLN (9 565 zł/m2)

1
1
23 m2
1958
15709969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24368317 15709969 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w centrum Malborka składające się z jednego pokoju, widnej kuchni, korytarza oraz łazienki o łącznej powierzchni 31 m2.Lokal położony na drugim piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Mickiewicza 6 w Malborku.Ideal...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

240 000 PLN (7 742 zł/m2)

1
1
31 m2
1961
15893343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27908733 15893343 Oferta Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,2 m², położone na parterze kamienicy przy ul. Westerplatte w Malborku. Dodatkowym atutem jest piwnica o powierzchni 9,3 m² oraz możliwość parkowania samochodu na ogrodzonym terenie posesji za...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

379 000 PLN (5 813 zł/m2)

3
1
65.2 m2
-
15890565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879195 15890565 Oferta Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,3 m², położone na 8 piętrze w zadbanym, dziesięciopiętrowym bloku przy ul. Sienkiewicza w Malborku.W skład mieszkania wchodzą:salon z wyjściem na balkon,drugi pokój,oddzielna kuchnia,łazienk...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

329 000 PLN (6 541 zł/m2)

2
1
50.3 m2
1977
15890570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne mieszkanie 35 m² w Malborku 27879374 15890570 Słoneczne mieszkanie 35,24 m² 2 pokoje Stare Miasto Malbork Na sprzedaż oferujemy słoneczne mieszkanie o powierzchni 35,24 m², położone na 3 piętrze na osiedlu Stare Miasto w Malbork, blisko Zamek w Malborku.Cena: 230 000 zł.Mieszkanie jest do wła...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

230 000 PLN (5 897 zł/m2)

2
1
39 m2
1970
15864226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27265002 15864226 Oferta:Na sprzedaż nowoczesny apartament w nowym budownictwie o powierzchni 75,41 mkw, z własnościowym zewnętrznym miejscem parkingowym.Lokalizacja:Mieszkanie zlokalizowane w centrum Malborka na bardzo spokojnym, nowo powstałym osiedlu SADY przy uli...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

720 000 PLN (9 536 zł/m2)

3
1
75.5 m2
2020
15889061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe, parking pod szlabanem 27842430 15889061 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Malbork Południe gotowe do zamieszkania balkon spokojna okolicaNa sprzedaż komfortowe i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni ok. 48,9 m², położone na 2 piętrze w spokojnej części Malborka - dzielnica Południe...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

420 000 PLN (8 750 zł/m2)

2
1
48 m2
1999
15864135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27264887 15864135 OFERTANa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 86 m², zlokalizowane w Malborku, przy ul. Marii Konopnickiej. Nieruchomość po generalnym remoncie, wykończona z dbałością o detale, gotowa do zamieszkania bez żadnych dodatkowych ...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

649 000 PLN (7 547 zł/m2)

4
1
86 m2
1990
15882239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27658690 15882239 Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe położone w ścisłym centrum Malborka – ul. Sienkiewicza. Najważniejsze informacje:3 pokoje1 piętro w bloku 10-piętrowym (winda)mieszkanie dwustronne – wschód zachódukład rozkładowy – osobne w...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

375 000 PLN (7 339 zł/m2)

3
1
51.1 m2
1978
15795935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja inwestycyjna w centrum Malborka 26109537 15795935 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową okazją zakupu mieszkania opowierzchni 76,7 m2, położonego w centrum Malborka z możliwością podziału na dwa osobne mieszkania.Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku . Mieszkanie jest...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

425 500 PLN (5 599 zł/m2)

4
2
76 m2
-
15864313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27266154 15864313 OfertaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,1 m², położone na parterze zabytkowej kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej w Malborku. To idealna propozycja zarówno dla inwestorów, jak i osób ceniących przestrzeń oraz dogodną lokalizację blisko centrum.Dzi...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

229 000 PLN (4 395 zł/m2)

2
-
52.1 m2
-
15864163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27264910 15864163 Oferta:Na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w Malborku. Lokal ma funkcjonalny, rozkładowy układ, co czyni go wygodnym zarówno dla singla, pary, jak i jako mieszkanie inwestycyjne. Do lokalu przynależy także piwnica...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

280 000 PLN (7 568 zł/m2)

2
-
37 m2
1976