• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Malbork

Znalezionych ofert: 29

15873013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27509901 15873013 Oferta Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,80 m², położone na parterze w bloku mieszkalnym przy ul. Kotarbińskiego w Malborku. Lokal jest przestronny i bardzo ustawny, a dzięki dużym pomieszczeniom daje wiele możliwości aranżacji. Mies...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

349 000 PLN (5 836 zł/m2)

3
-
59.8 m2
1980
15833568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w Malborku 26747436 15833568 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w Malborku - 48,20 m² Cena: 330 000 PLNOferujemy na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 58,90 m²,w tym pomieszczenie piwniczne 10,4m2,a powierzchnia mieszkalna 48,20 m2.Miesz...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

330 000 PLN (6 875 zł/m2)

2
1
48 m2
1912
15864312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27266153 15864312 Oferta Malbork ul. Henryka Sienkiewicza – 3 pokoje z balkonem i widokiem na zamek, 51,10 m², centrum miasta.Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałym punkcie – centrum Malborka, w pobliżu pełnej infrastruktury miejskiej. W zasięgu krótkiego sp...

Malbork, Henryka Sienkiewicza

319 000 PLN (6 243 zł/m2)

3
1
51.1 m2
-
15864179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27264844 15864179 Oferta: Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,09 m², położone na parterze bloku mieszkalnego przy ul. Narutowicza. Lokal jest w dobrym stanie, gotowy do zamieszkania od zaraz – idealny zarówno dla singla, pary, jak i...

Malbork, pl. Gabriela Narutowicza

269 000 PLN (7 454 zł/m2)

2
1
36.09 m2
1990
15864133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27264874 15864133 Oferta Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79,9 m², położone na 1 piętrze w kamienicy przy ul. Orzeszkowej 28 w Malborku. Lokal z wysokimi sufitami i dużymi, ustaw­nymi pomieszczeniami daje wyjątkowe poczucie przestrzeni oraz ogromne moż...

Malbork, Elizy Orzeszkowej

389 000 PLN (4 869 zł/m2)

4
1
79.9 m2
-
15796713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie! 26125722 15796713 Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż, przestronne mieszkanie w miejscowości Malbork na ulicy Sienkiewicza.Malbork - miasto powiatowe, w województwie pomorskim nad Nogatem. Siedziba powiatu malborskiego i gminy wi...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

425 000 PLN (6 746 zł/m2)

3
1
63 m2
1990
15630329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22844933 15630329 Deweloper Projekt Jantar rozpoczął budowę chyba najciekawszej inwestycji na terenie miasta Malborka Tarasy Belvedere. Pozwolenie na budowę - Decyzja nr 602025 z dnia 21.03.2025.Inwestycja realizowana w ścisłym centrum Malborka w sąsiedztwie ulicy Tad...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

448 252 PLN (9 800 zł/m2)

2
1
45.74 m2
2028
15710022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24368320 15710022 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego przy ul. Sienkiewicza 41 w Malborku.Mieszkanie o powierzchni 93m2, położone na parterze niskiej kamienicy z wewnętrznym parkingiem. Jedna z lepszych lokalizacji w Malborku. W ni...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

180 000 PLN (1 935 zł/m2)

3
1
93 m2
1910
15346581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16417904 15346581 Deweloper Projekt Jantar ropoczął budowę chyba najciekawszej inwestycji na terenie miasta Malborka Tarasy Belvedere. Pozwolenie na budowę - Decyzja nr 602025 z dnia 21.03.2025.Inwestycja realizowana w ścisłym centrum Malborka w sąsiedztwie ulicy Tade...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

449 183 PLN (10 300 zł/m2)

2
1
43.61 m2
2028
15326972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15890520 15326972 Deweloper Projekt Jantar ropoczął budowę chyba najciekawszej inwestycji na terenie miasta Malborka Tarasy Belvedere. Pozwolenie na budowę - Decyzja nr 602025 z dnia 21.03.2025.Inwestycja realizowana w ścisłym centrum Malborka w sąsiedztwie ulicy Tade...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

387 552 PLN (8 800 zł/m2)

2
1
44.04 m2
2028
15702934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24241601 15702934 Deweloper Projekt Jantar realizuje budowę chyba najciekawszej inwestycji na terenie miasta Malborka Tarasy Belvedere. Pozwolenie na budowę - Decyzja nr 602025 z dnia 21.03.2025.Inwestycja realizowana w ścisłym centrum Malborka w sąsiedztwie ulicy Tad...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

611 310 PLN (10 500 zł/m2)

1
1
58.22 m2
2028
15287273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14791695 15287273 Deweloper Projekt Jantar rozpoczął budowę chyba najciekawszej inwestycji na terenie miasta Malborka Tarasy Belvedere. Pozwolenie na budowę - Decyzja nr 602025 z dnia 21.03.2025.Inwestycja realizowana w ścisłym centrum Malborka w sąsiedztwie ulicy Tad...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

498 780 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
58.68 m2
2028