• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Opole

Znalezionych ofert: 183

15872409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27491866 15872409 Marzysz o mieszkaniu z dużym tarasem skierowanym na zachód? To ogłoszenie jest dla Ciebie!Przedstawiam Ci mieszkanie o powierzchni 48,66 m2, zlokalizowane w dzielnicy Malinka w Opolu, pomiędzy ulicami Pomorską a Zielonog&oacut...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

554 724 PLN (11 557 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15873317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27515466 15873317 Wyobraź sobie poranną kawę z widokiem na Górę Św. Anny. W tym mieszkaniu to możliwe!Oferuję komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,91 m², zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Atlantis Prestige Park 2 w dzielnic...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

537 147 PLN (11 937 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15848367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26936195 15848367 Atrakcyjnie zlokalizowane (zarówno pod kątem inwestycyjnym jak i jako własny kąt do mieszkania) przy ulicy Kośnego 48. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze niskiego budynku, który w 2013 roku przeszedł termomodernizację oraz remont klatki schodo...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

645 000 PLN (8 269 zł/m2)

3
1
78 m2
1948
15822851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26595951 15822851 Bez prowizji! Bez podatku PCC!Na sprzedaż: Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w Chocimska Residence! B004 Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45,51 m², usytuowane w prestiżowym osiedlu Chocimska Residence. To idea...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

637 140 PLN (14 159 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15848842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26949109 15848842 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowany w dzielnicy Zaodrze w Opolu przy ul. Nowowiejskiego. Nieruchomość znajdującą się na parterze stanowi apartament o pow. 63,76 m2 + taras 23,22 m2 +&amp...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

860 000 PLN (13 651 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15860707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27183186 15860707 Mam dla Ciebie na sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu położone na 4 piętrze jednej z kamienic w Śródmieciu Opola.Mieszkanie składa się z:- dwóch pokoi,- WC,- odrębnej kuchniDo mieszkania przynależy piwnica.Okna P...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

299 000 PLN (7 475 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15594737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22058600 15594737 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo jasne i rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na IV piętrze w jednym z budynków na ul. Marka Grechuty w Opolu. Nie...

Opole (Półwieś) (Opolskie, gm. Opole)

879 000 PLN (11 269 zł/m2)

4
-
78 m2
-
15765631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25476857 15765631 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jasne i przytulne mieszkanie w dzielnicy Chabry w Opolu zlokalizowane na IV piętrze o pow. 59,82 m2. Mieszkanie ...

Opole (Chabry) (Opolskie, gm. Opole)

539 000 PLN (9 136 zł/m2)

3
-
59 m2
-
15566792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21484476 15566792 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w na osiedlu Malinka w Opolu. Nieruchomość stanowi mieszkanie o pow. 74,55 m2 wraz z przynależną piwnicą....

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

590 000 PLN (7 973 zł/m2)

4
-
74 m2
-
15648591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23271885 15648591 Prezentujemy Państwu dwupoziomowy apartament znajdujący się w dzielnicy Grudzice.Apartament oddany do użytku w roku 2022 o powierzchni „ po podłodze” ok 120 m2, powierzchnia użytkowa natomiast to : 75,04...

Opole (Grudzice) (Opolskie, gm. Opole)

1 099 000 PLN (14 653 zł/m2)

5
-
75 m2
-
15869819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27409590 15869819 Bez prowizji! Bez podatku PCC!Luksus, spokój i widok na zieleń – zamieszkaj w Atlantis Prestige ParkSzukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design z codziennym komfortem i ciszą? Atlantis Prestige Park (Etap II) to ...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

539 106 PLN (11 470 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15841519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26791425 15841519  Nowoczesne mieszkanie z dużym balkonem Atlantis Prestige Park 3.207Przedstawiamy przestronne mieszkanie o powierzchni 55,90 m² z dużym balkonem 13,90 m², położone na nowoczesnym osiedlu Atlantis Prestige ...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

642 850 PLN (11 688 zł/m2)

3
-
55 m2
-