• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Opole

Znalezionych ofert: 183

15500875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19944282 15500875 ...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

796 500 PLN (13 733 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15711324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24396475 15711324 Oferujemy do sprzedaży gotowy, do wzięcia od zaraz, apartament zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu ATLANTIS PRESTIGE PARK we wschodniej części Opola, pomiędzy ulicami Pomorską i Zielonogórską. Apartament o powie...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

790 000 PLN (11 449 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15866359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27319021 15866359 Prezentujemy Państwu jasne, przestronne i rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Fabrycznej w Opolu. Nieruchomość o powierzchni 35.90 m2 zajdująca się na pierwszym piętrze w niskim bloku.Nieruchomość gotowa do zamiesz...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

375 000 PLN (10 714 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15865611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27303865 15865611 Specjalnie dla Ciebie oferujemy mieszkanie w stanie deweloperskim na inwestycji Atlantis Prestige Park etap 2 - budynek numer 2.Lokalizacja:Wyśmienita lokalizacja jest jednym z największych atutów tej inwestycji, gdyż w niedalekie...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

619 000 PLN (12 896 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15733528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24803455 15733528 Nowoczesne mieszkanie z balkonem – Atlantis Prestige ParkPrzedstawiamy komfortowe mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 47,29 m² z przestronnym balkonem 5,70 m², o nr 5301, położone w nowoczesnym ...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

539 106 PLN (11 470 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15824477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26597075 15824477 Chocimska Residence to nowa inwestycja mieszkaniowa w Opolu, realizowana we wschodniej części miasta w dzielnicy Malinka. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o codziennym komforcie i spokojnym życiu w otoczeniu zieleni. Elegancka b...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

637 140 PLN (14 159 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15824478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26601736 15824478 Chocimska Residence to nowa inwestycja mieszkaniowa w Opolu, realizowana we wschodniej części miasta w dzielnicy Malinka. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o codziennym komforcie i spokojnym życiu w otoczeniu zieleni. Elegancka b...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

905 850 PLN (13 520 zł/m2)

3
-
67 m2
-
15692748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24051389 15692748 Nowoczesne osiedle ATLANTIS PRESTIGE PARK  2 ETAP we wschodniej części Opola, pomiędzy ulicami Pomorską i Zielonogórską.  Ogłoszenie dotyczy sprzedaży apartamentu 4004 o powierzchni 48,66&nb...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

554 724 PLN (11 557 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15863548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27250954 15863548 Apartament z wygodnym balkonem - bliskie Zaodrze, ul. Wandy Opole Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży wykończonego w wysokim standardzie apartamentu o powierzchni 49 m² , zlokalizowanego na bliskim Zaodrzu w apar...

Opole (Bliskie zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

519 000 PLN (10 592 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15852692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27038358 15852692 Chocimska Residence to nowa inwestycja mieszkaniowa w Opolu, realizowana we wschodniej części miasta w dzielnicy Malinka. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o codziennym komforcie i spokojnym życiu w otoczeniu zieleni. El...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

618 936 PLN (13 754 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15859293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27166769 15859293 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Armii Krajowej przy ul. Grota Roweckiego w Opolu. Nieruchomość znajduje się w bloku na parterz...

Opole (Armii krajowej) (Opolskie, gm. Opole)

450 000 PLN (9 574 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15853606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27054112 15853606 Kupujący nie płaci prowizji, oraz PCC !Top lokalizacja!Niniejsze ogłoszenie dotyczy apartamentu nr 113 w klatce C, składającego się z:- przedpokoju (7,83m²),- przestronnego salonu połączonego z kuchnią (27,33m²),- pokoju (10,97m&amp...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

872 300 PLN (13 019 zł/m2)

3
-
67 m2
-