• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Pruszków

Znalezionych ofert: 78

15725061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam mieszkanie 24668555 15725061 ieruchomość znajduje się w cichej dzielnicy Pruszkowa w pobliżu stacji WKD, skąd dojazd do Warszawy zajmuje 25 minut. Mieszkanie znajduje się na parterze z ogrodem o powierzchni 73 m² w trzy piętrowym bloku na kameralnym osiedlu zamkniętym z monitori...

Pruszków (Centrum), ul. Lipowa

800 000 PLN (17 778 zł/m2)

2
1
45 m2
2018
15786347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje 47 m2, Pruszków, Mikołaja Kopernika 25907324 15786347 499 000 zł I Sprzedaż I Mieszkanie 3 pokoje 47 m2 I Pruszków Centrum I ul. Mikołaja Kopernika Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 47 m2, usytuowany na ostatnim piętrze 4-piętrowego budynku przy Parku Potulickich. Mies...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

499 000 PLN (10 617 zł/m2)

3
1
47 m2
1972
15883762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675639 15883762 Rozkładowe i widne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 z ogródkiem około 220 m2 w Pruszkowie przy ulicy Działkowej.Budynki kameralne dwupiętrowe. W lokalu znajdują się 3 pokoje:- salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras i ładnie zagospodaro...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

780 000 PLN (15 294 zł/m2)

3
1
51 m2
2008
15758302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25319017 15758302 W klimatycznej, starej części Pruszkowa, zaledwie 5 min od dworca PKP w centrum Pruszkowa przy ul. Obrońców Pokoju czeka na Ciebie nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,4 m².Opis:Szukasz mieszkania z szybkim dojazdem do Warszawy i funkcjonalny...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

829 000 PLN (12 485 zł/m2)

3
1
66.4 m2
2022
15841109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26787908 15841109 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie z kominkiem o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane w ścisłym centrum Pruszkowa, w miejscu, które łączy wygodę życia miejskiego z bliskością zieleni i doskonałą komunikacją. Do przepięknego Parku...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

965 000 PLN (12 063 zł/m2)

3
1
80 m2
2005
15853580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27053257 15853580 Doskonale doświetlone! Z ekspozycją na trzy strony świata! Z przestrzenią do własnej aranżacji! To tylko niektóre atuty mieszkania położonego w Pruszkowie przy ul. Marii 7 na zamkniętym i strzeżonym osiedlu Lipowa Ostoja. W miejscu, które łączy wygod...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 128 400 PLN (13 121 zł/m2)

3
1
86 m2
2009
15553714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21053122 15553714 Mieszkanie 93,09 m2 z miejscem parkingowym i komórką lokatorską !Wyłączność w naszym biurze!Mam przyjemność Państwu zaprezentować :Nie było jeszcze na rynku - mieszkanie 93,09 m2 ,3 -pokojowe w kameralnym budynku z 2017 roku.Usytuowane na pierwszym p...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

930 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
2
93 m2
2017
15872263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27488907 15872263 PRUSZKÓW-UL MARII SKŁODOWSKIE -CURIE.-OGRODY PIASTOWSKIE. Na pograniczu Pruszkowa i Piastowa na zamkniętym ,monitorowanym osiedlu z bezpiecznym zamkniętym placem zabaw dla dzieci znajduje się lokal 89 m2 usytuowany na t...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 245 000 PLN (13 989 zł/m2)

4
2
89 m2
2008
15877042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27561816 15877042 Nowoczesne, przemyślane mieszkanie po generalnym remoncie PruszkówSzukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu poczuć, że wszystko ma sens? To miejsce zostało zaprojektowane tak, żeby naprawdę dobrze się w nim żyło bez kompromisów i przypa...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

568 000 PLN (14 947 zł/m2)

2
-
38 m2
1978
15856540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27092718 15856540 Dobrze zaprojektowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,69 m², zlokalizowane blisko centrum Pruszkowa. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania i świetnie doświetlone, a z okien roztacza się otwarty widok na panoramę miasta or...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

799 000 PLN (13 098 zł/m2)

3
1
61 m2
2018
15845501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią 26861689 15845501 Sprzedajemy 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną zamykaną kuchnią.W skład mieszkania wchodzi: - Salon z wyjściem na balkon- Sypialnia- Łazienka- WC- Kuchnia oddzielna- Korytarz z szafamiMieszkanie w budynku z windą.Oddzielna łazienka i wc.Do mieszkania ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

599 000 PLN (12 479 zł/m2)

2
1
48 m2
1977
15857088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27113405 15857088 Wyobraź sobie miejsce, do którego naprawdę chce się wracać spokojne, zielone, a jednocześnie świetnie skomunikowane. Właśnie takie jest to 46-metrowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku z solidnego budownict...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

580 000 PLN (12 609 zł/m2)

2
-
46 m2
2005