• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Pruszków

Znalezionych ofert: 78

15888215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27807076 15888215 Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m, zlokalizowane w Pruszkowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku z 1960 roku (bez windy).Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon o powierzchni ok. 2 m,...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

599 300 PLN (15 771 zł/m2)

2
-
38 m2
1960
15822261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26596794 15822261 Przepiękne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,51 m2 na sprzedaż . Mieszkanie na pierwszym piętrze z balkonem w trzy piętrowej kamienicy. Remont generalny mieszkania 2021 roku. W mieszkaniu została wymieniona hydraulika, elektryka , no...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

592 000 PLN (13 767 zł/m2)

2
1
43 m2
1930
15888217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27807077 15888217 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na os. Staszica !Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, do których chce się wracać już po przekroczeniu progu. To właśnie jedno z nich.Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

675 000 PLN (13 776 zł/m2)

2
-
49 m2
1982
15675623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje, Pruszków, 90m2, balkon, garaż 23754485 15675623 4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 91,47 m2 w budynku z windą z 2012 roku na 5 piętrze. Osiedle Twój Parzniew Miasto Ogród II.APARTAMENT składa się z:· otwartej kuchni - 10,01 m2· salonu z wyjściem na balkon - 33,25 m2· sypia...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 100 000 PLN (12 088 zł/m2)

4
1
91 m2
2012
15820570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633133 15820570 Apartament 3 pokojowy blisko kolejki WKD w WM Apartamenty Skarpa. Budynek nowoczesny architektonicznie z bardzo oryginalną elewacją. Wykończony w wysokim standardzie. Pomieszczenia wykończone w podwyższonym standardzie wysokie i dobrze doświetlone. S...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

899 000 PLN (12 662 zł/m2)

3
1
71 m2
2017
15885899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27743637 15885899 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 41,32 m²,położone w kameralnej, nowej inwestycji Zarzecze II przy ul. Europejskiej 15 w Pruszkowie. Lokal znajdujesię...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

557 820 PLN (13 605 zł/m2)

2
-
41 m2
2025
15885900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27743639 15885900 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dwoma tarasami – Pruszków, Zarzecze 2 (cesja deweloperska)Na sprzedaż przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 57 m², zlokalizowane w nowoczesnej inwe...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

686 154 PLN (12 038 zł/m2)

3
-
57 m2
2025
15853573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27053154 15853573 Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Pruszków PiastówNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,57 m, położone na wysokim parterze w kameralnym, zamkniętym osiedlu z 2008 roku, w zielonej części Prusz...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 079 000 PLN (15 638 zł/m2)

3
-
69 m2
2008
15866295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27317731 15866295 Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie usytuowane na granicy Piastowa i Pruszkowa pomiędzy drogami dojazdowymi Aleje Jerozolimskie oraz obwodnica A1 S8. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,23 m2, położone na 1 piętrze w trzypiętrowym budynku z ...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

540 000 PLN (13 171 zł/m2)

2
-
41 m2
2008
15858998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27160567 15858998 3-pokojowe mieszkanie 55 m I piętro Osiedle Parkowa PruszkówWyjątkowa oferta komfortowego, jasnego mieszkania o powierzchni 55 m, usytuowanego na pierwszym piętrze kameralnego budynku z lat 70., położonego w jednej z najbardziej zielonych i spokoj...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

578 000 PLN (10 509 zł/m2)

3
-
55 m2
1970
15877757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27578229 15877757 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Pruszkowa, na kameralnym i zamkniętym osiedlu, które zapewnia mieszkańcom komfort, prywatność oraz bezpieczeństwo. To idealna propozycja dla osób ceniących dogodną lokalizację, fun...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

960 000 PLN (15 484 zł/m2)

3
-
62 m2
2017
15839578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26755888 15839578 Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m², usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2012 roku. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego lokum w spokojnej, zielonej okolicy, z jednoczesnym szybkim dost...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

608 000 PLN (14 140 zł/m2)

2
1
43 m2
2012