• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Rzeszów

Znalezionych ofert: 139

15815612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z pięknym widokiem oraz dużym tarasem 26568248 15815612 Prezentujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 112m2 z dużym tarasem. Mieszkanie z pięknym widokiem położone w Rzeszowie przy ul Twardowskiego na nowoczesnym osiedlu. Nieruchomość usytuowana jest na 3 piętrze niskie...

Rzeszów (Mieszka I), ul. Jana Twardowskiego

1 180 000 PLN (10 536 zł/m2)

4
2
112 m2
-
15871347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem, 2 miejsca postojowe 27465839 15871347 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ 0% PROWIZJI MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM I 2 MIEJSCAMI POSTOJOWYMI Szukasz własnego mieszkania z ogródkiem, bez czynszu i w spokojnej okolicy?Ta oferta to idealne połączenie komfortu, funkcjonalności i świetnej lokalizacji!Na sprzed...

Rzeszów (Biała), ul. Czesława Miłosza

498 000 PLN (11 581 zł/m2)

2
1
43 m2
2024
15719263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24563981 15719263 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje jasne, trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Mieszkanie znajduje się przy ul. Baligrodzkiej na os. Projektant. Cechy nieruchomości:- mieszkanie o powierzchni 58,20 m2 oraz balkon 4,70 m2- w skład miesz...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

520 000 PLN (8 935 zł/m2)

3
1
58.2 m2
2013
15885913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27743751 15885913 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej. Mieszkanie będzie w pełni gotowe na przełomie czerwcali...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

826 400 PLN (11 697 zł/m2)

4
2
70.65 m2
2026
15885911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27743656 15885911 Jeśli marzysz o swoim własnym mieszkaniu, gdzie po ciężkim dniu pracy, czy nauki odnajdziesz ciszę i spokój lub szukasz mieszkania pod inwestycję z dobrą infrastrukturą, to dobrze trafiłeś!Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne i...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

799 000 PLN (11 767 zł/m2)

3
1
67.9 m2
2011
15854098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27070336 15854098 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie z czterema niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią oraz balkonem, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. płk. Iranka-Osmeckiego. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

620 000 PLN (8 345 zł/m2)

4
1
74.3 m2
1985
15694672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24089807 15694672 Jeśli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu na nowo rozwijającym się osiedlu w Rzeszowie, to ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie w nowym, prestiżowym bloku z 2022 roku na ul. Bałtyckiej 35 to miejsce, gdzie wygoda spotyka się z jakością.Komfort i nowocz...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

559 000 PLN (11 821 zł/m2)

2
1
47.29 m2
2022
15856400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27089304 15856400 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - na sprzedaż, usytuowane przy ul. Stanisława Staszica w Rzeszowie. Ze względu na lokalizację, jest to świetne mieszkanie pod wynajem bądź dla klienta pos...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

535 000 PLN (11 560 zł/m2)

3
1
46.28 m2
1959
15885081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27716802 15885081 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej. Mieszkanie będzie w pełni gotowe na przełomie czerwcali...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

816 500 PLN (12 018 zł/m2)

4
2
67.94 m2
2026
15667064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23591186 15667064 Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'', prezentuje trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość po odbiorze. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in: autostrady, obwodnicy a także zapewnia ciszę i s...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

539 000 PLN (9 569 zł/m2)

3
2
56.33 m2
2026
15830585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26675055 15830585 Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'' prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość oddana będzie w czerwcu tego roku. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in: autostrady, obwodnicy a także...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

428 800 PLN (11 299 zł/m2)

2
1
37.95 m2
2026
15666996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23591192 15666996 Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'' prezentuje trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość już po odbiorze. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in: autostrady, obwodnicy a także zapewnia ciszę...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

482 000 PLN (10 027 zł/m2)

3
1
48.07 m2
2026