• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Rzeszów

Znalezionych ofert: 141

15694672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24089807 15694672 Jeśli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu na nowo rozwijającym się osiedlu w Rzeszowie, to ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie w nowym, prestiżowym bloku z 2022 roku na ul. Bałtyckiej 35 to miejsce, gdzie wygoda spotyka się z jakością.Komfort i nowocz...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

559 000 PLN (11 821 zł/m2)

2
1
47.29 m2
2022
15856400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27089304 15856400 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - na sprzedaż, usytuowane przy ul. Stanisława Staszica w Rzeszowie. Ze względu na lokalizację, jest to świetne mieszkanie pod wynajem bądź dla klienta pos...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

535 000 PLN (11 560 zł/m2)

3
1
46.28 m2
1959
15885081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27716802 15885081 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej. Mieszkanie będzie w pełni gotowe na przełomie czerwcali...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

816 500 PLN (12 018 zł/m2)

4
2
67.94 m2
2026
15667064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23591186 15667064 Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'', prezentuje trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość po odbiorze. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in: autostrady, obwodnicy a także zapewnia ciszę i s...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

539 000 PLN (9 569 zł/m2)

3
2
56.33 m2
2026
15830585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26675055 15830585 Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'' prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość oddana będzie w czerwcu tego roku. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in: autostrady, obwodnicy a także...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

428 800 PLN (11 299 zł/m2)

2
1
37.95 m2
2026
15666996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23591192 15666996 Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'' prezentuje trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość już po odbiorze. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in: autostrady, obwodnicy a także zapewnia ciszę...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

482 000 PLN (10 027 zł/m2)

3
1
48.07 m2
2026
15884992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27715246 15884992 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej. Mieszkanie będzie w pełni gotowe na przełomie czerwcalipca...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

814 500 PLN (11 674 zł/m2)

4
2
69.77 m2
2026
15763514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25429304 15763514 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i komórka lokatorską o powierzchni 53 m2 znajdujące się w okolicach ulic Kurpiowskiej i Mazurskiej w Rzeszowie. Mieszkanie sprawdzi się idealnie dla rodziny, ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

485 000 PLN (9 123 zł/m2)

3
1
53.16 m2
1991
15884815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27711464 15884815 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie składające się z 5 pokoi o powierzchni 77,9 m2, usytułowane na 3 piętrze bloku z windą przy alei Krzyżanowskiego os. Mieszka I w Rzeszowie. Nieruchomość idea...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

669 000 PLN (8 588 zł/m2)

5
1
77.9 m2
1980
15884691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27709104 15884691 Uwaga, cena obowiązuje tylko do 10 maja.Szukasz alternatywy dla ciasnych blokowisk? Odkryj wyjątkowe mieszkanie na piętrze w kameralnej zabudowie bliźniaczej przy ul. Tarnopolskiej w Rzeszowie. To połączenie nowoczesnej architektury, zaawansowanej te...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

449 000 PLN (7 779 zł/m2)

3
1
57.72 m2
2025
15818859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641858 15818859 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Małopolskiej. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję.Posiadamy klucze do ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

449 000 PLN (8 909 zł/m2)

2
1
50.4 m2
1990
15861868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27214398 15861868 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Rzeszowie przy ulicy Osmeckiego 31. Oferowane mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku - wybudowany w ok. 1981r Całkowita powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 7...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

529 000 PLN (7 120 zł/m2)

4
1
74.3 m2
1981