• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Słupsk

Znalezionych ofert: 96

15883622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675340 15883622 Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,69 m², położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku, przy ul. Wojciecha Korfantego w Słupsku.UKŁAD MIESZKANIAMieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o k...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

647 745 PLN (10 500 zł/m2)

3
1
61.69 m2
2018
15457903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19013274 15457903 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, 4 piętro , Słupsk, ul. Piotra Skargi, 365.000,-PLN Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 59,07 m2 posadowione na IV piętrze budynku wielorodzinnego przy ulicy Piotra Skargi w Centrum Miasta ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

365 000 PLN (6 186 zł/m2)

2
1
59 m2
1999
15447036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18766241 15447036 Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, 1 piętro , Słupsk, Centrum, ul. Wolności, 428.000,-PLN Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 64,96 m2 posadowione na I piętrze budynku wielorodzinnego przy ulicy Wolności w Centru...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

428 000 PLN (6 688 zł/m2)

3
1
64 m2
1939
15419339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18121255 15419339 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, 2 piętro , Słupsk, ul. Długa, 285.000,-PLN Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56,75 m2 posadowione na II piętrze budynku wielorodzinnego przy ulicy Długiej w Centrum Miasta Słupsk. Lokali...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

285 000 PLN (5 089 zł/m2)

2
1
56 m2
-
15890150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873343 15890150 Na sprzedaż mieszkanie w sercu Słupska - ul. Podgórna 52,50 m² Szukasz mieszkania z klimatem, w świetnej lokalizacji i z potencjałem aranżacyjnym? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż 2-pokojowe miesz...

Słupsk (Słupsk) (Pomorskie, gm. Słupsk)

259 000 PLN (4 981 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15873121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27512478 15873121 MIESZKANIE 3 POKOJOWE Z BALKONEM W CENTRUM SŁUPSKA SPÓŁDZIELCZE- WŁASNOŚCIOWE BEZ ZGODY MSWiA DLA CUDZOZIEMCÓW Biuro Nieruchomości DELTA w Słupsku oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 55,96 m2, z...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

450 000 PLN (8 182 zł/m2)

3
-
55 m2
1989
15856763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27106012 15856763 Trzy pokoje na Zatorzu - do własnej aranżacja w świetnej cenie! Szukasz mieszkania, które nie zrujnuje Twojego budżetu, a jednocześnie oferuje przestrzeń dla całej rodziny? Chcesz urządzić wnętrze dokładnie tak, jak sobie wym...

Słupsk (Zatorze) (Pomorskie, gm. Słupsk)

269 000 PLN (6 114 zł/m2)

3
-
44 m2
1966
15879126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27608270 15879126 Proponujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni całkowitej 65,47 m2 przy ulicy Lelewela w Słupsku! Lokal mieszkalny znajduje się w doskonałej lokalizacji - blisko wszystkich niezbędnych punktów usł...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

320 000 PLN (6 275 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15858286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27142629 15858286 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Osiedle Nowe Miasto, ul. Dywizjonu 303 w Słupsku prywatny parking i komórka lokatorska Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 48,28 m²...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

475 000 PLN (9 896 zł/m2)

2
-
48 m2
2019
15871047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27452700 15871047 Biuro Nieruchomości DELTA w Słupsku oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 82,67 m2 w kamienicy w ścisłym centrum Słupska przy ulicy Anny Łajming. Lokal zadbany, przestronny o powierzchni 82,67 m2. Skła...

Słupsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Słupsk)

249 900 PLN (3 048 zł/m2)

2
-
82 m2
1907
15827606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26592833 15827606 WYJĄTKOWE DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE W NOWOCZESNYM STYLU OSIEDLE ZAMKNIĘTE TOP LOKALIZACJA Biuro Nieruchomości Delta w Słupsku oferuje na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie , położone w nowoczesnym budynku z 2017 roku , na t...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

650 000 PLN (6 633 zł/m2)

5
-
98 m2
2017
15741978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji! 24982401 15741978 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atrakcyjne mieszkanie w dobrej lokalizacji, klatka schodowa świeżo po remoncie generalnym:ATUTYBardzo dobra lokalizacja.Zadbane i ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

285 000 PLN (6 786 zł/m2)

2
-
42 m2
1950