• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Słupsk

Znalezionych ofert: 96

15667722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23608941 15667722 Sprzedaję Mieszkanie w nowym budownictwie w urokliwej części Słupska gdzie niewątpliwym walorem lokalizacji jest bliskość do przepływającej rzeki Słupia i Parku ze Stawkiem Łabędzim. Wokół lokalizacji liczne punkty usługowo-handlowe. Komunikacja podm...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

400 000 PLN (8 511 zł/m2)

2
1
47 m2
2013
15888419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27813393 15888419 Dwupoziomowe mieszkanie 60,08 m² przy ul. Nad Śluzami w Słupsku Na sprzedaż oferujemy klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie położone na 2. piętrze budynku przy ul. Nad Śluzami w Słupsku. To propozycja dla os&oacut...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

409 000 PLN (6 817 zł/m2)

4
-
60 m2
1924
15871937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27480738 15871937 Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Nowowiejskiej - Twoja oaza spokoju Szukasz przestrzeni, która daje poczucie domu jednorodzinnego w sercu miasta? Na sprzedaż oferuje...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

589 000 PLN (4 828 zł/m2)

4
-
122 m2
1991
15887833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27795442 15887833 Mieszkanie na sprzedaż - Słupsk, ul. Zygmunta Augusta Osiedle Zatorze Spółdzielczo-własnościowe Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 46,40 m² , położone na 4. piętrze budynku z 1969 rok...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

359 000 PLN (7 804 zł/m2)

3
-
46 m2
1969
15873163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27513154 15873163 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,63 m2 na parterze blisko centrum miasta przy ulicy Sierpinka w Słupsku! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,63 m², położone na parterze odrestaurowanej kamienicy przy u...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

290 000 PLN (4 531 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15877504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27571110 15877504 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 136,38 m², położone w samym sercu Słupska, przy ul. Wojska Polskiego.To wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Lokal znajduje się na drugim piętrze i został funkcjonalnie przygoto...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

499 000 PLN (3 632 zł/m2)

6
-
137.38 m2
1890
15802299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26262960 15802299 Kawalerka 37,26 m² - do generalnego remontu - Słupsk Śródmieście - 169 000 zł Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 37,26 m², położona na 3. piętrze wyremontowanej kamienicy na Osiedlu Leśnym w Słupsku. Mieszkanie idealn...

Słupsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Słupsk)

179 000 PLN (4 838 zł/m2)

1
-
37 m2
1930
15571309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21565695 15571309 WYJĄTKOWE, DWUSTRONNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE W SERCU MIASTA - UL. KOŁŁĄTAJA W SŁUPSK U! Szukasz przestronnego lokum, w którym możesz poczuć klimat zabytkowej kamienicy, a jednocześnie korzystać z wygód miejsk...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

399 000 PLN (4 385 zł/m2)

3
-
91 m2
1902
15727717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24723348 15727717 APARTAMENT ZAPROJEKTOWANY I URZĄDZONY W NOWOCZESNYM, EKSKLUZYWNYM STYLU Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W HALI GARAŻOWEJ ORAZ KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ ZLOKALIZOWANY NA OSIEDLU ZACHÓD w SŁUPSKU. Biuro Nieruchomości DELTA oferuje...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

574 900 PLN (10 453 zł/m2)

3
-
55 m2
2020
15170651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11568064 15170651 Biuro Nieruchomości DELTA oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w Centrum Słupska przy ulicy Kołłątaja. Lokal po kapitalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 91 m2, w odremontowanej pięknej kamienicy. W przedpokoju ścia...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

430 000 PLN (4 725 zł/m2)

3
-
91 m2
1902
15885384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Modern Penthouse-style Apartment/Wileńska Park 27728418 15885384 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Wyjątkowa przestrzeń dla wymagających. Dwukondygnacyjny apartament położony na ostatnim piętrze prestiżowej inwestycji Wileńska Pa...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 370 000 PLN (10 538 zł/m2)

4
1
130 m2
2024
15800880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26223413 15800880 NA SPRZEDAŻ - PRZYTULNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W WYJĄTKOWEJ LOKALIZACJI Słupsk, ul. Nad Śluzami 36,71 m² Widok na rzekę 1. piętro kamienicy po remoncie Na sprzedaż zadbane i klimatyczne mieszkanie położone w jednej z najb...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

270 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
-
36 m2
1924