• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Siechnice

Znalezionych ofert: 48

15894629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27946966 15894629 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

633 835 PLN (10 391 zł/m2)

3
1
61 m2
2026
15872856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27502926 15872856 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem - Siechnice, Osiedle Błękitne II Cena: 695 000 zł (12 442 złm²) Powierzchnia: 55,86 m² + ogród 72 m² Liczba pokoi: 3 Piętro: parter Typ zabudowy: blok R...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

695 000 PLN (12 636 zł/m2)

3
-
55 m2
2007
15656373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23411299 15656373 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańMiejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie!Planowany termin odbioru: IV kwartał 2025 r.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 4 -pokojowe o powierzchni 6...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

697 351 PLN (10 408 zł/m2)

4
-
67 m2
2025
15656370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23411296 15656370 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRODKIEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańMiejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie!Planowany termin odbioru: IV kwartał 2025 r.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 6...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

655 125 PLN (10 919 zł/m2)

3
-
60 m2
2025
15656369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23411294 15656369 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańMiejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie!Planowany termin odbioru: IV kwartał 2025 r.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

481 134 PLN (11 456 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15758869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25332860 15758869 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

610 575 PLN (10 009 zł/m2)

3
1
61 m2
2026
15656372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23411297 15656372 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańMiejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie!Planowany termin odbioru: IV kwartał 2025 r.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3 -pokojowe o powierzchni 6...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

635 067 PLN (10 584 zł/m2)

3
-
60 m2
2025
15707835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24327778 15707835 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

489 855 PLN (11 133 zł/m2)

2
1
44 m2
2025
15704611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24268115 15704611 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

699 208 PLN (10 436 zł/m2)

4
1
67 m2
2025
15704610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24268113 15704610 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

635 191 PLN (10 587 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15881433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z ogrodem i miejsce parkingowym 27630817 15881433 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z ogrodem, położone w kameralnym budynku o klasycznej architekturze.Układ pomieszczeń:wiatrołap - 2,27 m²komunikacja - 2,38 m²salon z aneksem kuchennym - 21,79 m²pokój - 8,72 m²pokój - 6,77 m²łazienka - 5,44 m²Doda...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

498 000 PLN (10 826 zł/m2)

3
1
46 m2
2027
15876333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Już ostatnie. Gotowe w maju.Blisko plaża, staw. 27535471 15876333 BEZ PROWIZJI I PCCNa sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej zabudowie (budynki 4-lokalowe), położone na I piętrze. Szybki termin odbioru - klucze dostępne już w maju!To już ostatnie dostępne mieszkanie!PROMOCJA:Przy z...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

633 835 PLN (10 391 zł/m2)

3
1
61 m2
2026