• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Siechnice

Znalezionych ofert: 48

15884608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4-pokojowe ( komórka i parking w cenie) GOTOWE 27706557 15884608 BEZ PCCBEZ PODATKUGOTOWE DO ODBIORUPolecam atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe (stan deweloperski) usytuowane na nowoczesnym osiedlu w podwrocławskich Siechnicach.Cena obejmuje przynależne miejsce parkingowe i komórkę lokatorską na piętrze, na którym zn...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

699 208 PLN (10 436 zł/m2)

4
1
67 m2
2026
15840658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatnie 3-pokojowe (z komórką i parkingiem)GOTOWE 26781996 15840658 BEZ PCCBEZ PODATKUGOTOWE DO ODBIORUPolecam atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe (stan deweloperski) usytuowane na nowoczesnym osiedlu w podwrocławskich Siechnicach.Cena obejmuje przynależne miejsce parkingowe i komórkę lokatorską usytuowana przy mieszkan...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

635 191 PLN (10 587 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
15872066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27485317 15872066 Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Stan deweloperski Inwestycja oddana do użytkuSzukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś!Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki czemu mam dostęp do szerokiej oferty mieszkań z rynku pi...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

633 835 PLN (10 391 zł/m2)

3
1
61 m2
2026
15861481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27207188 15861481 Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Deweloperskie, na zadbanym i funkcjonalnym osiedlu pod Wrocławiem. Planowany odbiór- 2027-02-28. Bestate Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkania w starannie zaprojektowa...

Siechnice (Siechnice) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

390 586 PLN (11 488 zł/m2)

2
-
34 m2
2026
15845073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26850319 15845073 BEZPOŚREDNIO od dewelopera , brak prowizji oraz podatku 2% PCC. MIESZKANIA W RÓŻNYM METRAŻU ! BESTATE WROCŁAW oferuje do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o pow. użytkowej 62m.kw. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, sa...

Siechnice (Siechnice) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

549 500 PLN (8 863 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15866806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27328511 15866806 Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Ostatnie mieszkania z ogródkiem w zielonej i cichej okolicy Siechnic na ogrodzonym kameralnym osiedlu Bestate Nieruchomości oferuje do sprzedaży lokale mieszkalne w bliźnia...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

684 208 PLN (9 774 zł/m2)

3
-
70 m2
2025
15848025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26927937 15848025 BEZPOŚREDNIO od dewelopera , brak prowizji oraz podatku 2% PCC. MIESZKANIA W RÓŻNYM METRAŻU. BESTATE WROCŁAW oferuje do sprzedaży mieszkanie czteropokojowe o pow. użytkowej 85,59m.kw. Mieszkanie składa się z trzech sypialni, salonu z a...

Siechnice (Groblice) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

798 200 PLN (9 391 zł/m2)

4
-
85 m2
2025
15861597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27208383 15861597 Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Deweloperskie, na zadbanym i funkcjonalnym osiedlu pod Wrocławiem. Planowany odbiór- 2027-02-28. Bestate Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkania w starannie zaprojektowan...

Siechnice (Siechnice) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

753 519 PLN (13 954 zł/m2)

3
-
54 m2
2026
15835368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26708511 15835368 Oferta wyłącznie w SDP Nieruchomości!Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Przedstawiam 3-pokojową nieruchomość o powierzchni 54,71m2 w Groblicach przy ulicy Kotowickiej.Lokalizacja:Nieruchomość znajduje si...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

549 000 PLN (10 167 zł/m2)

3
1
54 m2
2009
15855849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27076452 15855849 REZERWACJA OFERTY Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez PCC, bez prowizji od kupującego!!! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych s...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

489 855 PLN (11 663 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15884337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27699275 15884337 REZERWACJA OFERTY Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez PCC, bez prowizji od kupującego!!! Wybudowanych zostało 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych sa...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

488 179 PLN (11 623 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15857759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27133112 15857759 Chcielibyśmy poinformować o promocji na naszej inwestycji Przystań Siechnice. Obowiązuje od dnia 23-03-2026 do 30-04-2026r. Każdy klient, który podpisze umowę w tym czasie ( może być rezerwacyjna), otrz...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

622 205 PLN (10 200 zł/m2)

3
1
61 m2
2026