• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Stargard

Znalezionych ofert: 76

15840084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26765627 15840084 NOWOCZESNE 2 POKOJE KLIMATYZACJA OS. OGRODY ŁUKASIEWICZAKomfortowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku. Wnętrze słoneczne, zaprojektowane w eleganckiej, spójnej stylistyc...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

469 000 PLN (11 725 zł/m2)

2
1
40 m2
2020
15849115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26958649 15849115 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż mieszkanie z 2020 roku w pełni wykończone i umeblowane — bez żadnych nakładów ze strony kupującego. Piętro 2, ekspozycja słoneczna, balkon, miejsce parkingowe i komórka lokatorska w cenie.UKŁADSalon z...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

460 000 PLN (10 952 zł/m2)

2
-
42 m2
2020
15856659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27099396 15856659 Są miejsca w Stargardzie, które od lat cieszą się największym zainteresowaniem mieszkańców. Jednym z nich jest bez wątpienia stargardzka Starówka klimatyczna część miasta, w której wszystko znajduje się w zasięgu kilku minut spaceru.To właśnie tutaj...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

185 000 PLN (7 400 zł/m2)

1
1
25 m2
1966
15882773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673333 15882773 Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Czeskiej na popularnym osiedlu Chopina w Stargardzie.Lokal przeszedł w 2025 roku generalny remont, podczas którego wymieniono : nowa instalacja elektrycznanowa armatura, sanita...

Stargard (Os. chopina) (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

395 000 PLN (10 332 zł/m2)

2
1
38.23 m2
1980
15885393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27728557 15885393 Na sprzedaż mieszkanie, które łączy wygodę mieszkania na parterze z prywatną przestrzenią na zewnątrz. To propozycja dla osób, które szukają gotowego miejsca do zamieszkania, bez konieczności przeprowadzania remontów, a jednocześnie chcą korzystać z ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

459 000 PLN (10 432 zł/m2)

2
1
44 m2
2017
15883267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674817 15883267 3 pokojowe mieszkanie 73,87 m² Stargard ul. Armii Krajowej balkon piwnica Gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 73,87 m², położone w Stargardzie przy ul. Armii Krajowej, na 3. piętrze nis...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

557 000 PLN (7 540 zł/m2)

3
1
73.87 m2
1991
15884164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695917 15884164 Zapraszam do zakupu mieszkania -3 pokojowego, o powierzchni 62,3m2, położonym na 4 piętrze niskiego bloku na os.Chopina,z balkonem z wyjściem od strony salonu.Mieszkanie składa się :* salon z wyjściem na balkon,* dwa przestronne pokoje. które mogą pe...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

480 000 PLN (7 705 zł/m2)

3
1
62.3 m2
1988
15883596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675106 15883596 ! ! ! M A J Ó W K O W A P R O M O C J A - TYLKO 435 000 ZŁ ZA WYREMONTOWANE I GOTOWE DO WEJŚCIA 3 POKOJOWE MIESZKANIE!Jeśli lubisz mieszkania z charakterem, a nie z katalogu dewelopera – zatrzymaj się na chwilę przy tej ofercie. Codzienność...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

435 000 PLN (6 247 zł/m2)

3
1
69.63 m2
1920
15855899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27077545 15855899 Komfort, światło i funkcjonalna przestrzeń to trzy cechy, które najlepiej opisują to mieszkanie. Świeżo wyremontowany lokal o powierzchni 60,4 m² to propozycja dla osób, które cenią wygodę codziennego życia oraz możliwość wprowadzenia się bez koniec...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

459 000 PLN (7 650 zł/m2)

3
1
60 m2
1989
15870750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27438455 15870750 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,6 m², położone w doskonałej lokalizacji zaledwie kilka minut spacerem od centrum Stargard. To propozycja dla osób, które chcą połączyć wygodę miejskiego życia z ciszą i prywatnością....

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

399 000 PLN (7 125 zł/m2)

3
1
56 m2
1973
15882646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671294 15882646 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie – 57 m², Stargard (blisko centrum) Najważniejsze informacje: powierzchnia: 57 m² + balkon + piwnica 3 pokoje (salon + 2 sypialnie), osobna kuchnia mieszkanie dwustronne, bardzo dobrze doświetlone ostatnie pię...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

399 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
1
57 m2
1973
15883002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673201 15883002 To nie jest „okazja roku” od handlarza. To mieszkanie dla kogoś, kto docenia, że najbrudniejsza robota jest już zrobiona - kuchnia, łazienka i przedpokój. Wchodzisz, odświeżasz tylko salon i dwie sypialnie i otwierasz szampana. 61,2 m2Salon z balkon...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

479 000 PLN (7 827 zł/m2)

3
1
61.2 m2
1980