• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Stargard

Znalezionych ofert: 76

15883010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673224 15883010 Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na Starówce w Stargardzie. Lokal o powierzchni 47,57 m² usytuowany jest na II piętrze budynku i stanowi idealną propozycję zarówno do zamieszkania, jak i jako inwesty...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

349 000 PLN (7 337 zł/m2)

3
1
47.57 m2
1975
15843672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26809229 15843672 23 pokoje 46,73 m² Starówka potencjał aranżacyjny StargardNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,73 m², położone na 4. piętrze zadbanego budynku na Stargardzkiej Starówce.Układ:2 niezależne pokoje (z możliwością wydzielenia 3. pokoju)oddzielna k...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

309 000 PLN (6 717 zł/m2)

2
1
46 m2
1993
15882778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673343 15882778 Nowoczesne 3 pokoje w sercu Stargardu gotowe do zamieszkania os. Starco Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z walizką i od razu poczuć się jak u siebie? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o po...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

599 000 PLN (11 546 zł/m2)

3
1
51.88 m2
2024
15883542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675231 15883542 Dwupoziomowe mieszkanie 88,20 m² balkon nowe budownictwo ul. Pierwszej Brygady, Stargard Szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni i komfort podobny do domu, a jednocześnie pozwala cieszyć się wygodą życia w mieście? Ta oferta może być i...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

699 000 PLN (7 925 zł/m2)

3
2
88.2 m2
2023
15831337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26691894 15831337 Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Ogrody Łukasiewicza 76,6 m² Na sprzedaż wyjątkowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie położone na nowym, cenionym osiedlu Ogrody Łukasiewicza w Stargardzie. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

780 000 PLN (10 183 zł/m2)

4
1
76.6 m2
2025
15763567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25429749 15763567 Ofertą sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 120,47 m², położone w klimatycznej kamienicy w samym sercu Stargardu.Lokal dotychczas pełnił funkcję salonu kosmetyczno-fryzjerskiego, dzięki czemu świetnie nadaje się zarówno na cele mieszka...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

635 000 PLN (5 273 zł/m2)

4
1
120.42 m2
1940
15823529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26620728 15823529 Na sprzedaż bardzo słoneczna kawalerka położona w atrakcyjnej lokalizacji na Starym Mieście.Mieszkanie doskonale doświetlone, z dużym potencjałem aranżacyjnym.Nieruchomość ma powierzchnie 26m2 i składa się z:- dużego pokoju z wnęką na łóżko z balkone...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

220 000 PLN (8 462 zł/m2)

1
1
26 m2
1976
15831067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26685962 15831067 Na sprzedaż nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 52,6 m2, położone na 1 piętrze zadbanego budynku. Gotowe do zamieszkania - nie wymaga nakładów finansowych. Układ mieszkania:• salon jasny i przestronny, idealny do codziennego wypoczynku• o...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

425 000 PLN (8 164 zł/m2)

2
1
52.06 m2
-
15734578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24836152 15734578 54,61 m² 1 piętro kameralny, 2-piętrowy budynek gotowe do wprowadzeniaSzukasz mieszkania, do którego wejdziesz i od razu poczujesz: to jest moje miejsce?Tu nie ma remontów, kurzu i niekończących się decyzji.Jest za to spokój, światło i przestrzeń,...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

355 000 PLN (6 574 zł/m2)

2
1
54 m2
1974
15870751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27438610 15870751 Przestronne i jasne mieszkanie w sercu Stargardu.Na sprzedaż wyjątkowe, niezwykle słoneczne mieszkanie położone przy ul. Piłsudskiego w ścisłym centrum Stargardu. To idealna propozycja dla osób ceniących miejski styl życia w przestronnych wnętrzach....

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

430 000 PLN (4 943 zł/m2)

1
-
87 m2
1985
15830041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26660340 15830041 2 pokoje 54,93 m² centrum Stargardu gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe, położone w ścisłym centrum Stargardu.Lokal znajduje się na 1 piętrze kameralnego, monitorowanego budynku z 2009 roku.Powierzchnia:mieszk...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

479 000 PLN (8 870 zł/m2)

2
1
54 m2
2009
15871467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27470160 15871467 Funkcjonalne 3 pokoje na os. Chopina Potencjał i SpokójSzukasz bazy pod własną aranżację w doskonałym punkcie miasta? Prezentujemy mieszkanie położone na popularnym Osiedlu Chopina. Lokal jest opróżniony i przygotowany do wejścia lub remontu według ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

480 000 PLN (7 742 zł/m2)

3
1
62 m2
1988