• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 935

15815026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26626820 15815026 W ofercie sprzedaży bardzo klimatyczne mieszkanie, położone przy ul. Emilii Plater w Szczecinie. Lokalizacja dla ceniących sobie miejską infrastrukturę, miejskie tereny zielone i łatwy dostęp do komunikacji (autobus lini 53,67525,526, tramwaj linii 6...

Szczecin (Drzetowo-Grabowo), Emilii Plater

550 000 PLN (7 754 zł/m2)

3
1
70.93 m2
1968
15762347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25401951 15762347 Lokalizacja: Szczecin Centrum, Pl. Grunwaldzki Piętro 44, poddasze Mieszkanie na poddaszu o powierzchni 90,48 m², wejście do mieszkania przez wydzielony korytarz z zamykanymi dodatkowymi drzwiami. Rozkład pomieszczeń:Strefa kuchenna: funkcjona...

Szczecin (Centrum), Marszałka Józefa Piłsudskiego

575 000 PLN (6 355 zł/m2)

3
1
90.48 m2
1930
15812934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26549443 15812934 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina – obok Galaxy i Hanzy 460 000 złNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,42 m², położone w ścisłym centrum Szczecina, tuż obok CH Galaxy i Hanza Tower. Lokal znajduje się na 3. piętrze w budynku z ogr...

Szczecin (Śródmieście), Jacka Malczewskiego

440 000 PLN (10 372 zł/m2)

2
1
42.42 m2
1962
15799749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26196757 15799749 ⭐ APARTAMENT PREMIUM – ŚCISŁE CENTRUM SZCZECINA ⭐77 m² + taras 37 m² • Widok na Bulwary • 4. piętro • Winda • Klimatyzacja • Garaż podziemny za dodatkową opłatą 100 tyś. zł - zakup obligatoryjnyNa sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartament z ogromnym ...

Szczecin (Śródmieście), Świętego Ducha

1 299 000 PLN (16 870 zł/m2)

3
1
77 m2
2021
15827853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26589167 15827853 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń. Oferta sprzedaży – Szczecin Funkcjonalne, dobrze rozplanowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 76,9m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym. Układ funkcjonalny: Przestro...

Szczecin (Gumieńce), Ostrobramska

690 000 PLN (8 973 zł/m2)

3
1
76.9 m2
2004
15726911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24708331 15726911 W nowej inwestycji, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania i nowoczesny design w centrum Szczecina OPIS MIESZKANIA: mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72,96 m2, z wyjściem na balkon o powierzchni 7,98 m2. Pokój z aneksem kuchennym o powierzchni...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 203 840 PLN (16 500 zł/m2)

3
1
72.96 m2
2025
15307367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15371976 15307367 2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze kamienicy, obok parku Żeromskiego.Okolica bardzo dobrze skomunikowana z centrum, liczne autobusy w pobliżu, sklepy. Miejsca postojowe ogólnodostępne pod budynkiem. Na powierzchnię użytkową 65,56 m2 składają ...

Szczecin (Drzetowo-Grabowo), Jana Kazimierza

524 000 PLN (7 993 zł/m2)

2
1
65.56 m2
1930
15726913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24708325 15726913 W nowej inwestycji, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania i nowoczesny design w centrum Szczecina OPIS MIESZKANIA: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,75 m2, z wyjściem na balkon o powierzchni 3 m2. Pokój z aneksem kuchennym o powierzchni 18...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

735 300 PLN (17 200 zł/m2)

2
1
42.75 m2
2025
15726914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24708326 15726914 W nowej inwestycji, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania i nowoczesny design w centrum Szczecina.OPIS MIESZKANIA: mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 30,38 m2, z wyjściem na balkon o powierzchni 5 m2. Pokój z aneksem kuchennym o powierzchni 23...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

571 144 PLN (18 800 zł/m2)

1
1
30.38 m2
2025
15715813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24501614 15715813 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze niskiego bydynku.W skład mieszkania wchodzą :- salon a aneksem kuchennym,- pokój, - łazienka z toaletą,- korytarz,- taras ogródek (33 m2)W pokojach na podłogach deski z drewna, ściany gładz...

Szczecin (Dąbie), Szybowcowa

535 000 PLN (12 456 zł/m2)

2
1
42.95 m2
2019
15726915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24708327 15726915 W nowej inwestycji, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania i nowoczesny design w centrum Szczecina.OPIS MIESZKANIA: mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 74,3 m2, z wyjściem na balkon o powierzchni 4,64 m2. Pokój z aneksem kuchennym o powierzchni ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 326 100 PLN (17 800 zł/m2)

3
1
74.5 m2
2025
15763291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25420841 15763291 Polecamy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze kamienicy w dzielnicy Żelechowa na ul. RobotniczejMieszkanie o powierzchni 49,49 m2 składa się z:- 2 pokoi (w tym sypialnia z garderobą)- kuchni w formie aneksu- przedpokoju,- łaz...

Szczecin (Żelechowa), Robotnicza

459 000 PLN (9 275 zł/m2)

2
1
49.49 m2
1950