• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 935

15814738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26591013 15814738 Kawalerka 29 m² – ul. Kujawska Na sprzedaż kawalerka 29 m² na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą w dobrej lokalizacji. Mieszkanie składa się z ustawnego pokoju, widnej kuchni i łazienki z prysznicem. Wymaga odświeżenia lub lekkiego remontu, dzię...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

315 000 PLN (10 862 zł/m2)

1
1
29 m2
1980
15770574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25555448 15770574 HIT CENOWY! NOWA NIŻSZA CENA!!!MIESZKANIE Z POTENCJAŁEM IDEALNE POD INWESTYCJĘ NA WYNAJEM. SPRZEDAŻ TYLKO ZA GOTÓWKĘ!Jest możliwość podziału pomieszczeń i wygospodarowania nawet do pięciu pełnowymiarowych pokoi. Piękna odremontowana kamienica. Miesz...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

360 000 PLN (5 294 zł/m2)

2
1
68 m2
1920
15766006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25494844 15766006 Na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 54 m², położone na 1. piętrze niskiego bloku przy ul. Jana Styki w dzielnicy Pogodno – jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Szczecinie. Opis nieruchomości:Powierzchnia: 54 m²Piętr...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

498 000 PLN (9 222 zł/m2)

3
1
54 m2
1960
15520934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20401001 15520934 Komfortowe mieszkanie z garderobą, tarasemogródkiem 50m2, komórką lokatorską i miejscem postojowym w hali garażowej!Budynek usytuowany na nowym zamkniętym osiedlu w bliskiej okolicy lasu puszczy. Okolica bardzo spokojna, kameralna, bezpieczna z dobr...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

680 000 PLN (13 600 zł/m2)

2
1
50 m2
2017
15763277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25420728 15763277 Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy – ul. Jagiellońska, Szczecin (Centrum) ...

Szczecin (Centrum), Jagiellońska

770 000 PLN (6 169 zł/m2)

5
1
124.82 m2
1906
15829360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26626891 15829360 Stylowe mieszkanie z ogródkiem i dwoma miejscami postojowymi – wysoki standard wykończenia. Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 78 m² z prywatnym ogródkiem oraz dwoma miejscami postojowymi. Nieruchomość została wykończona ...

Szczecin (Osów), Gwiazdy Polarnej

890 000 PLN (11 333 zł/m2)

2
1
78.53 m2
2017
15548513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20914283 15548513 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 161 m2. Mieszkanie usytułowane na drugim piętrze w odnowionej kamienicy przy ulicy 5 Lipca, składające się z czterech pokoi w tym jeden o powierzchni ponad 40 m2,przestronnej łazienki wypos...

Szczecin (Śródmieście), 5 Lipca

1 400 000 PLN (8 678 zł/m2)

4
2
161.33 m2
1930
15719279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24564622 15719279 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 101,62 m² – centrum miasta, cicha i spokojna okolica Oferuję do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 101,62 m², położone na 3. piętrze w odnowionej kamienicy (4-piętrowej), zlokalizowane w centrum miasta, je...

Szczecin (Drzetowo-Grabowo), Parkowa

795 000 PLN (7 823 zł/m2)

3
1
101.62 m2
1930
15793589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26042567 15793589 Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Pomorzanach – świetna lokalizacja! Oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej cenionych części Pomorzan. Mieszkanie czyste ,zadbane wymaga jednak o...

Szczecin (Pomorzany), Xawerego Dunikowskiego

455 000 PLN (9 783 zł/m2)

2
1
46.51 m2
1985
15829070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26599570 15829070 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń. Polecam na sprzedaż ładne, przytulne 3-pokojowe mieszkanie położone w centrum Szczecina tuż przy Galaxy i Parku Żeromskiego.Mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,66 m2 położone na parterze niskiego bloku...

Szczecin (Centrum), Jana Matejki

585 000 PLN (10 325 zł/m2)

3
1
56.66 m2
1960
15828755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26594478 15828755 Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w kameralnym domu – ul. Witosa, SzczecinNa sprzedaż przestronne i niezwykle klimatyczne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 71,14 m², usytuowane na wysokim parterze w jednopiętrowym domu dwurodzinnym. Nie...

Szczecin (Stołczyn), Wincentego Witosa

549 000 PLN (7 717 zł/m2)

3
1
71.14 m2
1930
15828441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26594492 15828441 Na sprzedaż w Centrum Szczecina, ale bez centrum pod oknem - ciche, przytulne 2 pokoje w odnowionej kamienicy, nieopodal Parku Kasprowicza. Są mieszkania w centrum miasta… i są takie, które pozwalają z niego korzystać, ale nie męczą jego gwarem. To 2...

Szczecin (Centrum), Śląska

399 000 PLN (8 018 zł/m2)

2
1
49.76 m2
1920