• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 934

15824098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671148 15824098 Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków, powstający w jednym z najciekawszych i coraz modniejszych miejsc Szczecina – na Łasztowni, nad brzegiem rzeki, w miejscu tętniącym życiem- sercu miasta.Miejsce idealne na inwestycje. Przyszła wizytówka miasta...

Szczecin (Śródmieście), Celna

890 000 PLN (14 127 zł/m2)

3
1
63 m2
2024
15534001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20686275 15534001 Oferta dla inwestora lub osoby poszukującej mieszkania gotowego do zamieszkania. Świetna lokalizacja oraz wysoki standard wykończenia to główne atuty tej nieruchomości.Znajduje się ono na pierwszym piętrze nowo wybudowanego budynku apartamentowego tu...

Szczecin (Centrum), Szarotki

559 000 PLN (15 141 zł/m2)

2
1
36.92 m2
2023
15706444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24301544 15706444 Przestronne mieszkanie o powierzchni 103,6 m² z ogromnym potencjałem, zlokalizowane w doskonałej, atrakcyjnej lokalizacji – idealnej dla rodzin oraz osób ceniących wygodę i bliskość miejskich udogodnień.Mieszkanie składa się z trzech dużych, jasnych ...

Szczecin (Śródmieście), Bolesława Krzywoustego

749 000 PLN (7 230 zł/m2)

3
1
103.6 m2
1939
15806539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26341198 15806539 PILNIE DO SPRZEDAŻY - Przestronne mieszkanie dla rodziny na os. Bukowym!Cena do negocjacji.Nieruchomość o powierzchni 74m2, na którą składają się :- 4 pokoje- łazienka- toaleta- kuchnia- balkonObecny czynsz wynosi ok. 1030 zł. Mieszkanie z pełną form...

Szczecin (Bukowe-Klęskowo), Fioletowa

599 000 PLN (8 095 zł/m2)

4
1
74 m2
1992
15771114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25570125 15771114 Prezentujemy Państwu na sprzedaż pięknie wykończone, 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 49 m2, usytuowane na 8 piętrze Hanza Tower w Szczecinie.Na powierzchnię nieruchomości składa się przestrzenny salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z prysz...

Szczecin (Centrum), al. Wyzwolenia

1 029 000 PLN (21 052 zł/m2)

2
1
48.88 m2
2020
15772549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25613041 15772549 Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 w domu czterorodzinnym. Mieszkanie z ogrodem, piwnicą oraz strychem do dyspozycji. Lokalizacja: Nieruchomość położona w Szczecin - Pogodno, w bardzo spokojnej okolicy z szybkim dojaz...

Szczecin (Pogodno), Aleja Wojska Polskiego

475 000 PLN (8 078 zł/m2)

2
1
58.8 m2
1920
15720045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24581641 15720045 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartament położony w pierwszej linii zabudowy nad Odrą, w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Szczecina. Mieszkanie zachwyca zarówno lokalizacją, jak i standardem wykońc...

Szczecin (Centrum), Celna

1 170 000 PLN (24 049 zł/m2)

2
1
48.65 m2
2025
15802680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26272885 15802680 Świetna oferta ! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie powstałe w 2010 roku z adaptacji poddasza .Nieruchomość położona w samym centrum miasta przy ul. Piłsudskiego, niedaleko centrum handlowego Galaxy. Na powierzchnię 67,78 m2 składają się:- Salon z an...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (8 099 zł/m2)

3
1
67.79 m2
1897
15723999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24649924 15723999 Dwupokojowe mieszkanie położone w bezpośrednim sąsiedztwie pętli Pomorzany. Składa się z dwóch przechodnich pokoi, przedpokoju oraz kuchni z której wydzielona jest łazienka łazienka ujawniona w KW. W mieszkaniu nowe ogrzewanie gazowe. Czynsz 232 zł+ ...

Szczecin (Pomorzany), Budziszyńska

340 000 PLN (8 464 zł/m2)

2
1
40.17 m2
1946
15823640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26621361 15823640 Mieszkanie w super lokalizacji w samym sercu Szczecina.pow - 27,2 mpiętro -4Adaptacja poddaszaOddanie do użytku w -2026 rokuMieszkanie w bliskiej odległości do szkól, przedszkoli, przystanków, galerii handlowych i wszelakiego rodzaju rozrywki bary dy...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

336 400 PLN (12 368 zł/m2)

1
1
27.2 m2
-
15823644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26619903 15823644 Mieszkanie dwupokojowe w śródmieściu w super lokalizacji pow - 33,85 mKorytarz-4,22Łazienka-3,85Sypialnia-7,08Pokoj z aneksem-18,7piętro -4Adaptacja poddaszaOddanie do użytku w 2026rMieszkanie w bliskiej odległości od szkól,przystanków galerii handlo...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

414 999 PLN (12 260 zł/m2)

2
1
33.85 m2
2026
15705534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24281005 15705534 Przedstawiamy do sprzedaży ofertę mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego w ścisłym centrum miasta, zaledwie 300m od Placu Kościuszki, 500m od Bramy Portowej, w otoczeniu sklepów, restauracji. Doskonałe połączenie środkami komunikacji miejskiej, zaró...

Szczecin (Centrum), bł. Królowej Jadwigi

520 000 PLN (7 082 zł/m2)

3
1
73.43 m2
1930