• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 934

15823234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26615997 15823234 Prestigowy adres w samym sercu Szczecina – odrestaurowana przedwojenna kamienica, zaledwie 4–6 minut spacerem od Placu Zwycięstwa i Bramy Portowej.Do sprzedaży wyjątkowo dobrze usytuowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,36 m², położone w autent...

Szczecin (Śródmieście), Bogurodzicy

430 000 PLN (8 712 zł/m2)

1
1
49.36 m2
1901
14889763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 4071407 14889763 Na sprzedaż pięknie urządzony apartament z duszą o pow. 55,8 m2 (powierzchnia całkowita ok. 63 m2) położony na czwartym piętrze czteropiętrowej kamienicy w Centrum Szczecina. Adaptacja z 2012 r. - użytkowane od 2015 r - wszystkie instalacja praktycz...

Szczecin (Centrum), al. Piastów

540 000 PLN (9 677 zł/m2)

1
1
55.8 m2
1930
15753631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25202542 15753631 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 39 m² położona na wysokim parterze frontowej części kamienicy przy ul. Wielkopolskiej w Szczecinie. Mieszkanie doskonale sprawdzi się zarówno jako lokal mieszkalny, jak i przestrzeń usługowa – biuro, gabinet lekars...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

495 000 PLN (12 692 zł/m2)

1
1
39 m2
1891
15741054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24962320 15741054 Na sprzedaż oferuję komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,66 m², zlokalizowane w Szczecinie przy ul. Krasińskiego (róg Duńskiej)Lokal znajduje się na 2. piętrze budynku oddanego do użytku w 2002 roku i jest w pełni gotowy do wprowadzen...

Szczecin (Warszewo), Zygmunta Krasińskiego

699 000 PLN (12 709 zł/m2)

3
1
55 m2
1998
15791454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25991990 15791454 Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi oraz kuchni. Nieruchomość wymaga kapitalnego remontu, co daje możliwość pełnej, indywidualnej aranżacji wnętrza – w tym zaprojektowania części kuchennej oraz strefy sanitarnej według własnej koncepcji. W lo...

Szczecin (Turzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

250 000 PLN (5 869 zł/m2)

2
1
42.6 m2
1940
15758956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25334455 15758956 Doskonała Inwestycja ! Śródmieście , 4 pokoje, 98,7m2, duży balkon, nowa elewacja. ...

Szczecin (Śródmieście), Bolesława Śmiałego

629 000 PLN (6 373 zł/m2)

4
1
98.7 m2
1910
15807149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26363071 15807149 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze kamienicy w samym centrum Szczecina.Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej – w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się centrum handlowe Turzyn, uczeln...

Szczecin (Śródmieście), Władysława Sikorskiego

455 000 PLN (9 573 zł/m2)

2
1
47.53 m2
1920
15773986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25645003 15773986 Nieruchomość położona w ścisłym centrum Szczecina, w bezpośrednim sąsiedztwie CH Kaskada, z doskonałą dostępnością komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje). W promieniu kilkuset metrów znajdują się restauracje, sklepy, Deptak Bogusława oraz inne u...

Szczecin (Centrum), Edmunda Bałuki

355 000 PLN (9 662 zł/m2)

2
1
36.74 m2
1960
15747931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25103997 15747931 AKTUALIZACJA CENY!Na sprzedaż własnościowe,gotowe do wydania oraz zamieszkania, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze wysokiego bloku. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej destynacji Szczecina, na odseparowanym osiedlu, przy ulicy Odzieżo...

Szczecin (Śródmieście), Odzieżowa

475 000 PLN (9 896 zł/m2)

3
1
48 m2
1975
15803648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26299896 15803648 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu o powierzchni 36,5 m². Spółdzielcze własnościowe prawo - możliwość zakupu przez osoby spoza UE.Znajduje się na parterze w dzielnicy Stołczyn.dwa pokoje,kuchnia,oddzielna łazienka z wanną,koryta...

Szczecin (Stołczyn), Kościelna

187 000 PLN (5 123 zł/m2)

2
1
36.5 m2
1930
15512204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20163499 15512204 Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 44,86 m², idealne dla osób ceniących spokój oraz wygodną lokalizację w sercu miasta. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą, usytuowanego na cichej, zielonej uli...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

723 000 PLN (16 117 zł/m2)

2
1
44.86 m2
2001
15628195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikalne mieszkanie z charakterem 22801986 15628195 Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z niepowtarzalnym klimatem, które wyróżnia się na tle typowych ofert - ta nieruchomość jest dla Ciebie. 115,36 m² elegancji i funkcjonalności, połączone z wysokimi sufitami, dużymi oknami i unikalnymi rozwiązani...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 245 888 PLN (10 834 zł/m2)

4
1
115 m2
1880