• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Ustka

Znalezionych ofert: 65

15760658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25362916 15760658 Do sprzedania oferuje przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,5 metra kwadratowego znajdujące się na ostatnim piętrze w trzypiętrowym budynku zaledwie 100m od głównej promenady i 150 metrów od plaży przy ulicy Słowiańskiej 2. Mieszkani...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

569 000 PLN (11 612 zł/m2)

3
1
49 m2
1990
15794750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26079002 15794750 Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Legionów w Ustce 3. piętro Blisko plaży Gotowe do zamieszkaniaZ przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Legionów w Ustce, usytuowane na 3. piętrze w zadbanym bloku mieszkalnym...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

289 000 PLN (8 257 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15784334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25849729 15784334 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,11 m2 usytuowane na III piętrze przy ulicy Legionów w Ustce.W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC.Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.Miejsca parkingowe ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

365 000 PLN (9 865 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15779965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25794638 15779965 Ustka - przestronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze z loggią, na nowym osiedlu w doskonałej lokalizacji. Biuro Nieruchomości DELTA oferuje do sprzedaży atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,29 m², położone na...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

650 000 PLN (9 848 zł/m2)

3
-
66 m2
2012
15882373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27660264 15882373 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker400 m od plaży gotowe do zarabiania 3 pokoje inwestycjaNa sprzedaż mieszkanie inwestycyjne w Ustce przy ul. Słowiańskiej 374, w pełni przygotowane pod wynajem krótkoterminowy (Booking Airbnb).Powierzch...

Ustka (Ustka) (Pomorskie, gm. Ustka)

589 000 PLN (12 804 zł/m2)

3
-
46 m2
1923
15740205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24947844 15740205 3 pokoje w Sercu Ustki, ul. Kopernika - tylko 550 m od Plaży! Szukasz idealnego miejsca na letni wypoczynek lub pewnej inwestycji nad Bałtykiem? Biuro Nieruchomości DELTA prezentuje ofertę, obok której trudno przejść oboję...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

579 000 PLN (9 650 zł/m2)

3
-
60 m2
1960
15786411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25909775 15786411 Biuro Nieruchomości DELTA oferuje na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60,61 m², położone w spokojnej części Ustki, przy ul. Słupskiej, w otoczeniu zieleni - zaledwie około 1,5 km od plaży. ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

479 900 PLN (7 998 zł/m2)

3
-
60 m2
1979
15780968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25817260 15780968 Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 44,24 m2 usytuowany na wygodnym parterze przy ul. Uzdrowiskowej w Przewłoce pod Ustką (od 1 stycznia 2026 roku już Ustka).W skład nieruchomości wchodzi: salon z aneksem kuchennym, pokój, korytarz, łazie...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

700 000 PLN (15 909 zł/m2)

2
1
44 m2
2023
15609684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22383351 15609684 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z garażem, dużym balkonem i pomieszczeniem gospodarczym.Nieruchomość znajduje się na prestiżowym osiedlu wczasowym 'Na Wydmie' w Ustce.Lokal usytuowany jest na wygodnym I piętrze i składa się z: pokoju z an...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

649 000 PLN (14 422 zł/m2)

2
1
45 m2
2005
15633558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 22898105 15633558 Na sprzedaż wyjątkowe 2 mieszkania bezczynszowe o powierzchni 151,5 m2 i 48,02 m2, położone w malowniczej Ustce przy ulicy Żeromskiego.W skład nieruchomości wchodzi:- Mieszkanie 151 ,5 m2- 4 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC oraz weranda.- M...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 850 000 PLN (9 296 zł/m2)

6
2
199 m2
1905
15861080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27197250 15861080 REZERWACJA!!!!Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Ustce o powierzchni 60,61 m2.W skład nieruchomości usytuowanej na parterze wchodzą 3 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka, WC.Do mieszkania przynależy balkon i piwnica.Miejsca parkingowe d...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

450 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
1
60 m2
1970
15781644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25832259 15781644 Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 54,35 m2 usytuowany na I piętrze przy ul. Uzdrowiskowej w Przewłoce pod Ustką (od 1 stycznia 2026 roku już Ustka).W skład nieruchomości wchodzi: salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, korytarz, łazienka z...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

700 000 PLN (12 963 zł/m2)

3
1
54 m2
2023