• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Ustka

Znalezionych ofert: 65

15695965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24109594 15695965 REZERWACJA! NIESPOTYKANA OKAZJA! Na sprzedaż mieszkanie usytuowane 170 metrów od promenady nadmorskiej w Ustce.Powierzchnia: 73 m2, II piętro.W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój.Do mieszkania przynależy piwnica o pow...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

580 000 PLN (7 945 zł/m2)

2
1
73 m2
1960
15877549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27573043 15877549 Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o powierzchni 38 m², zlokalizowana w Ustce przy ulicy Grunwaldzkiej, w budynku Mariny.Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, co zapewnia wygodny dostęp oraz komfort codziennego użytkowania. Lokal został zaproje...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

399 000 PLN (10 500 zł/m2)

1
-
38 m2
1990
15872600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27498718 15872600 NA SPRZEDAŻ - KOMFORTOWY APARTAMENT Z TARASEM PRZY BULWARZE PORTOWYM USTKA 54,15 m² PARTER TARAS Z WIDOKIEM NA NABRZEŻE PORTOWE 300 m DO PLAŻY Oferta sprzedaży apartamentu położonego w jednej z najbardziej pr...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

849 000 PLN (15 722 zł/m2)

2
-
54 m2
2010
15872533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27495937 15872533 NA SPRZEDAŻ - KOMFORTOWY APARTAMENT Z TARASEM PRZY BULWARZE PORTOWYM USTKA 55 m² PARTER TARAS Z WIDOKIEM NA NABRZEŻE PORTOWE 300 m DO PLAŻY Oferta sprzedaży apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

799 000 PLN (14 527 zł/m2)

2
-
55 m2
2010
15079012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 9033753 15079012 Sprawdź,jak nowocześnie może być urządzone mieszkanie w historycznej kamienicy . METROHOUSE USTKA,oferuje stylowe i nowoczesne mieszkanie na wysokim parterze w centrum Ustki. Powierzchnia użytkowa to 22 mkw. Mieszkanie składa się z 2 pokoi: salon z k...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

320 000 PLN (15 238 zł/m2)

2
1
21 m2
1902
15862855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27233270 15862855 Mieszkanie 4-pokojowe Parter Ustka, ul. Przylesie Blisko morza i lasu Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,10 m², położone na parterze czteropiętrowego bloku z 1975 roku, w spokojnej i zielonej części Ustki - na ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

499 000 PLN (8 911 zł/m2)

4
-
56 m2
1975
15700372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24190641 15700372 Prezentujemy Państwu mieszkanie w miejscowości Ustka w odległości 900 m od morza do którego prowadzi bezpieczny deptak.Mieszkanie o pow. 33 mkw znajdujące się na III p. niskiego IV p. budynku z lat 70-tych, składa się z salonu z przejściem do otwarte...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

395 000 PLN (11 970 zł/m2)

2
-
33 m2
1973
15778049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25740234 15778049 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się przy ulicy Grunwaldzkiej w Ustce. Ogrzewanie miejskie, ciepła wodna miejska. Mieszkanie wyczyszczone do wszystkich mebli, do własnej aranżacji. Mieszkanie do wydania od zaraz. Spółdzielczo własnościowe...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

329 000 PLN (9 970 zł/m2)

2
1
33 m2
1980
15865089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27284676 15865089 TWÓJ PRYWATNY AZYL W USTCE - APARTAMENT STOKOR VIP Z OGRODEM Szukasz idealnego balansu między nadmorskim klimatem a nowoczesnym komfortem? Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę w najbardziej pożądanej części Ustki. To nie jest z...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

849 000 PLN (8 844 zł/m2)

4
-
96 m2
2024
15684988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23911268 15684988 Na sprzedaż 3- pokojowe, bardzo ustawne mieszkanie w Ustce znajdujące się na 3 piętrze przy ulicy Sprzymierzeńców, zaledwie 250m od bulwaru portowego i 500metrów od piaszczystej plaży. Mieszkanie dwustronne, nieruchomość jest umeblowana, gotowa od ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

699 000 PLN (11 274 zł/m2)

3
1
62 m2
1980
15739447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24932020 15739447 Przedstawiam Państwu mieszkanie 3 pokojowe w Ustce. Lokalizacja nieruchomości przy głównej ulicy Marynarki Polskiej łączy w sobie łatwy dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej oraz bliskość do morza. W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje oraz...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

888 000 PLN (9 447 zł/m2)

3
1
94 m2
1923
15861444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27207195 15861444 Gotowiec inwestycyjny lub wymarzona „baza” nad morzem - Ustka, ul. Grunwaldzka Szukasz mieszkania, do którego wejdziesz z walizką i od razu poczujesz zapach morskiej bryzy? Biuro Nieruchomości DELTA ma przyjemność ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

395 000 PLN (12 344 zł/m2)

2
-
32 m2
1970