• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Ustronie Morskie

Znalezionych ofert: 33

15420448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18144777 15420448 Wypoczywaj i zarabiaj nad morzemNowa inwestycja w Ustroniu Morskim z Jacuzzi. Sauną i siłownią 500 metrów od pięknej piaszczystej plażyW ofercie apartament o pow. 39,06m2 usytuowany na parterze z tarasem w 3 piętrowym apartamentowcu z windą W skład a...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

460 908 PLN (11 818 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
14470168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 31285 14470168 Mieszkanie w kamienicy 150m od morzaNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w kamienicy. W skład mieszkania wchodzą:- 2 pokoje - widna kuchnia z oknem- łazienka z kabiną prysznicową - przedpokój Do ...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

600 000 PLN (8 824 zł/m2)

2
-
68 m2
1930
15740421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24952539 15740421 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 31,3 m, położony w atrakcyjnej lokalizacji zaledwie 5 minut spacerem od plaży. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, w pełni umeblowanych i wyposażonych, dzięki czemu jest gotowe do n...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

532 100 PLN (17 165 zł/m2)

2
1
31 m2
2022
15419634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18125801 15419634 Wypoczywaj i zarabiaj nad morzemNowa inwestycja w Ustroniu Morskim z kompleksem Spa (jacuzzi, sauna, siłownia) 500 metrów od pięknej piaszczystej plażyW ofercie apartament o pow. 35,35m2 (1M6)usytuowany na 2 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu z win...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

431 270 PLN (12 322 zł/m2)

2
-
35 m2
2025
15843679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26810261 15843679 RUSZA III ETAP INWESTYCJI – PLANOWANE ZAKOŃCZENIE: I KWARTAŁ 2027 R. Prowizja – 0% Cena: 10 175 zł netto m² Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego apartamentu w Ustroniu Morskim – 800 metrów od plaży. Ustronie Morskie to dynamicznie ro...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

407 749 PLN (10 176 zł/m2)

2
1
40.07 m2
2027
15882620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27671268 15882620 RUSZA III ETAP INWESTYCJI – PLANOWANE ZAKOŃCZENIE: II KWARTAŁ 2027 R. Prowizja – 0% Cena: 10 925 zł netto m² Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego apartamentu w Ustroniu Morskim – 800 metrów od plaży. Ustronie Morskie to dynamicznie ro...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

338 703 PLN (10 926 zł/m2)

1
1
31 m2
2027
15848452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26937867 15848452 RUSZA III ETAP INWESTYCJI – PLANOWANE ZAKOŃCZENIE: II KWARTAŁ 2027 R. Prowizja – 0% Cena: 10 925 zł netto m² Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego apartamentu w Ustroniu Morskim – 800 metrów od plaży. Ustronie Morskie to dynamicznie ro...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

338 703 PLN (10 926 zł/m2)

1
1
31 m2
2027
15883296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27674847 15883296 PROWIZJĘ POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCYIdealne dla osób szukających własnej przystani nad morzem lub pewnej inwestycji. Lokale: * powierzchnia od 28mkw do 77mkw (rzuty, wymiary i dostępność poszczególnych lokali widoczna na zdjęciach oraz u pośr...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

348 625 PLN (12 500 zł/m2)

1
1
27.89 m2
2025
15882648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671297 15882648 Na sprzedaż wyjątkowy apartament wykończony pod klucz o powierzchni około 79m2 - 54,31 m² plus ok. 25 m² antresoli, zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji w spokojnej części Ustronia Morskiego, zaledwie 800 m od plaży.Apartament znajduje się w nowym ...

Ustronie Morskie, Polna

589 000 PLN (10 845 zł/m2)

3
1
54.31 m2
2025
15646808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23227254 15646808 Na sprzedaż dwupokojowy apartament w Ustroniu Morskim.Na sprzedaż przestronny i w pełni umeblowany apartament o powierzchni 52 m², zlokalizowany w nadmorskiej miejscowości Ustronie Morskie. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu, ...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

699 000 PLN (13 442 zł/m2)

2
1
52 m2
2017
15367924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16957404 15367924 Wakacyjne lub całoroczne, mieszkania nad morzem, w kameralnym Ustroniu Morskim, Kolejny etap - budynek 2 B oraz 3 C już w sprzedaży. Ciekawa architektura, funkcjonalny układ pomieszczeń. Dużo przeszkleń sprawi, że poczujesz powiew morza i dotyk s...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

482 190 PLN (14 182 zł/m2)

2
-
34 m2
2024
15810208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26406746 15810208 Wypoczynkowa Residence to najnowsza inwestycja w Ustroniu Morskim – jednej z najbardziej urokliwych miejscowości Pomorza Zachodniego. Nowoczesna architektura, funkcjonalny układ apartamentów oraz doskonała lokalizacja – zaledwie 400 metrów od plaży –...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

829 101 PLN (14 472 zł/m2)

2
1
57.29 m2
2026