• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Ustronie Morskie

Znalezionych ofert: 33

15807058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26361114 15807058 Na sprzedaż apartament typu studio o powierzchni 30,23 m², położony na parterze eleganckiego, nowoczesnego kompleksu Horizon Development przy ul. Ogrodowej 1 w Ustroniu Morskim. Lokal w stanie deweloperskim, gotowy do własnej aranżacji — idealny do z...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

339 900 PLN (11 244 zł/m2)

1
1
30.23 m2
2025
15806600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26343749 15806600 Wypoczynkowa Residence to najnowsza inwestycja w Ustroniu Morskim – jednej z najbardziej urokliwych miejscowości Pomorza Zachodniego. Nowoczesna architektura, funkcjonalny układ apartamentów oraz doskonała lokalizacja – zaledwie 400 metrów od plaży –...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

589 602 PLN (13 932 zł/m2)

2
1
42.32 m2
2026
15792087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26004969 15792087 O inwestycjiWypoczynkowa Residence to najnowsza inwestycja w Ustroniu Morskim – jednej z najbardziej urokliwych miejscowości Pomorza Zachodniego. Nowoczesna architektura, funkcjonalny układ apartamentów oraz doskonała lokalizacja – zaledwie 400 metró...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

630 098 PLN (13 824 zł/m2)

2
1
45.58 m2
2026
15786341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25906823 15786341 O inwestycjiWypoczynkowa Residence to najnowsza inwestycja w Ustroniu Morskim – jednej z najbardziej urokliwych miejscowości Pomorza Zachodniego. Nowoczesna architektura, funkcjonalny układ apartamentów oraz doskonała lokalizacja – zaledwie 400 metró...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

613 964 PLN (14 580 zł/m2)

2
1
42.11 m2
2026
15787231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25921550 15787231 O inwestycjiWypoczynkowa Residence to najnowsza inwestycja w Ustroniu Morskim – jednej z najbardziej urokliwych miejscowości Pomorza Zachodniego. Nowoczesna architektura, funkcjonalny układ apartamentów oraz doskonała lokalizacja – zaledwie 400 metró...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

472 910 PLN (13 100 zł/m2)

2
1
36.1 m2
2026
15475462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19391311 15475462 PRZEDSPRZEDAŻ- 11 800 złm2Oferujemy Państwu apartament w stanie deweloperskim, zlokalizowany w kameralnym budynku o nowoczesnym stylu architektonicznym wykonanym w najwyższym standardzie wykończenia. Budynek utrzymany w charakterze hotelowym, znajduj...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

600 620 PLN (11 800 zł/m2)

2
1
50.9 m2
2024
15475401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19391312 15475401 Oferujemy Państwu apartament w stanie deweloperskim, zlokalizowany w kameralnym budynku o nowoczesnym stylu architektonicznym wykonanym w najwyższym standardzie wykończenia. Budynek utrzymany w charakterze hotelowym, znajduje się w odległości zaledwi...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

568 890 PLN (12 900 zł/m2)

1
1
44.1 m2
2024
15475538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19391318 15475538 CENA- 11 800 złm2Oferujemy Państwu apartament w stanie deweloperskim, zlokalizowany w kameralnym budynku o nowoczesnym stylu architektonicznym wykonanym w najwyższym standardzie wykończenia. Budynek utrzymany w charakterze hotelowym, znajduje się w o...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

460 672 PLN (11 800 zł/m2)

2
1
39.04 m2
2024
15123555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 10377418 15123555 Morzlive to nowoczesny kompleks wypoczynkowy, który powstaje w spokojnej części Ustronia Morskiego, w sąsiedztwie obszaru Natura 2000 i zaledwie 100 m od plaży Bałtyku. Niecały kilometr dzieli ją od centrum miasta, do którego przejść można nadmorską ...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

888 888 888 PLN (33 978 933 zł/m2)

1
1
26.16 m2
-