• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 659

15879292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27612564 15879292 Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży piękne, wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie, położone przy Lasku Bielańskim, na ulicy Wrzeciono 54A w doskonałej lokalizacji przy Metrze Wawrzyszew - 600m. Mieszkanie jest dobrze doświetlone, okna wychodzą n...

Warszawa (Bielany), Wrzeciono

888 000 PLN (18 500 zł/m2)

3
1
48 m2
1972
15884080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27694080 15884080 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego- idealne dla rodziny ceniącej komfort, funkcjonalność i dobrą lokalizację. Nieruchomość znajduje się w nowym budynku, oddanym do użytkowania w marcu 2026 roku...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 000 PLN (27 044 zł/m2)

4
-
159 m2
-
15876415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament w Centrum 27536992 15876415 Komfortowe 2 Pokoje w Sercu Warszawy - ul. Śliska 3Szukasz mieszkania, które łączy tętniące życiem centrum miasta z ciszą i wygodą? Ten apartament przy ul. Śliskiej 3 to idealna propozycja dla osób ceniących czas i prestiżową lokalizację.Kluczowe inf...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

784 900 PLN (21 803 zł/m2)

2
1
36 m2
1972
15877234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawna, jasna kawalerka z doskonałą komunikacją 27563322 15877234 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży kawalerki położonej w dynamicznie rozwijającej się części Pragi-Północ przy ulicy Wołomińskiej.NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:- komunikacja: niecały kilometr do stac...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

430 000 PLN (14 333 zł/m2)

1
-
30 m2
1974
15883736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675609 15883736 Są mieszkania, które po prostu się ogląda… i są takie, które od pierwszego zdania zaczynają opowiadać swoją historię. To jest zdecydowanie ten drugi przypadek.Przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic Ochoty – Grójeckiej – czeka przestrzeń, któr...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (18 030 zł/m2)

2
1
54.91 m2
1965
15808654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stary Mokotów ! 3 pok. ! Ciche ! 26399127 15808654 3-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie parter ciche idealne także na biuroNa sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20 m², zlokalizowane na Starym Mokotowie przy ul. Madalińskiego 4A, w sąsiedztwie ul. Puławskiej. Do mies...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (14 638 zł/m2)

3
1
58 m2
1979
15883885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27682414 15883885 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam jasne, przytulne i ciche mieszkanie o powierzchni 46 m2, usytuowane na Żeraniu w pobliżu ul. Modlińskiej, co stanowi dobry punkt komunikacyjny oraz zapewnia dobry dojazd do centrum (przystanek Płochocińs...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (16 522 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15881495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27633775 15881495 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISzukasz mieszkania z „oddechem”? Poczuj przestrzeń, na którą zasługujesz. Zapraszamy do 59-metrowego mieszkania przy ul. Egejskiej – miejsca, gdzie design spotyka się z praktyczną organizacją przestrzeni. Miejsce...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (20 339 zł/m2)

3
-
59 m2
2018
15806164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stary Mokotów | Metro Racławicka | Blisko centrum 26327832 15806164 Stary Mokotów - klimat przedwojennej Warszawy, po generalnym remoncie, kominek, balkon, 3 pokojeWyjątkowe, słoneczne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych i urokliwych lokalizacji Starego Mokotowa, w cichej, zamkniętej uliczce tuż przy Metrze ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 490 000 PLN (23 281 zł/m2)

3
1
64 m2
1935
15858024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
zielona okolica | 2 pokoje + kuchnia | piwnica 27137820 15858024 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o doskonałym rozkładzie, z osobną kuchnią, o powierzchni 41,12 m2. Położone na warszawskim Żoliborzu przy ul. Broniewskiego. Usytuowane na 6. piętrze, w budynku z windą.Nieruchomość składa się z:- osobnej kuchni z ok...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (14 512 zł/m2)

2
1
41 m2
1971
15877777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27578762 15877777 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, jasne mieszkanie o bardzo dobrym układzie, zlokalizowane na 10. piętrze w 12-piętrowym budynku z 1979 roku (technologia wielkiej płyty). Nieruchomość znajduje się w zadbanym i sukcesywnie modernizowanym budynku wyp...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

615 000 PLN (13 085 zł/m2)

2
1
47 m2
1979
15745117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25051523 15745117 Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 81,05 mkw, położone w nowoczesnej inwestycji Apartamenty pod Świerkami z 2021 roku. Nieruchomość znajduje się w zielonej, spokojnej części Warszawy – dzielnicy Wesoła, która łącz...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (11 358 zł/m2)

3
1
81 m2
2021