• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 641

15693519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24069183 15693519 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie – ul. Chmielna 116118, możesz od razu zamieszkać. Mam przyjemność zaoferować Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni wyposażone w nowe meble oraz now...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 599 000 PLN (21 904 zł/m2)

3
1
73 m2
1969
15801751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26249178 15801751 Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 50 m2 na Powiślu, przy ul. Górnośląskiej. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, - pokójgabinet, - sypialnia, - łazienk...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
-
50 m2
1969
15730295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24777395 15730295 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 97,93 m2 , zlokalizowane na wysokim parterze, przy ul. Apenińskiej w dzielnicy Bemowo. Dogodna lokalizacja: centrum handlowe Wola Park (3 km), wokół liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, metro Bem...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 174 181 PLN (12 105 zł/m2)

4
-
97 m2
2011
15683197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23893139 15683197 Na sprzedaż 3-pokojowy apartament o powierzchni 88,10 mkw. z balkonem (12,4 mkw.) i piwnicą (5 mkw.), położony na 4. piętrze w budynku z windą, na zamkniętym osiedlu.Mieszkanie jest dwustronne, z ekspozycją:południową – salon z balkonem,pół...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 846 000 PLN (20 977 zł/m2)

3
1
88 m2
1999
15777762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulna kawalerka blisko parku 25736940 15777762 Kawalerka w zielonej okolicy - doskonała lokalizacja!Na sprzedaż przytulna, bardzo jasna kawalerka o powierzchni 24 m², położona na 3. piętrze budynku przy ul. Magistrackiej 24 na warszawskiej Woli.To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie sp...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

475 000 PLN (19 792 zł/m2)

1
1
24 m2
1956
15872859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27502943 15872859 ..:: Wyjątkowe mieszkanie w historycznej kamienicy przy Alejach Ujazdowskich ::..Eleganckie mieszkanie o powierzchni 99,3 m², położone na 3. piętrze zabytkowej kamienicy przy Alejach Ujazdowskich 18 – jednej z najbardziej prestiżow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 499 000 PLN (25 242 zł/m2)

4
1
99 m2
1900
15829861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26646743 15829861 Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27,23 m, parter w 6-piętrowym apartamentowcu z 2021 roku.Apartamentowiec z ochroną. Wokół osiedla wyłącznie nowe, zadbane budynki.Rozkład mieszkania:- pokój dzienny- kuchnia osobna z oknem - łazienka- taras.Mieszka...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

579 000 PLN (21 263 zł/m2)

1
1
27.23 m2
2021
15881158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27624776 15881158 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerFunkcjonalna kawalerka o powierzchni użytkowej 26,07 mkw., znajdująca się na II piętrze w eleganckim trzypiętrowym apartamentowcu wybudowanym przez dewelopera Robyg w ramach osiedla Sady Ursynów w dzielnic...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

469 000 PLN (18 038 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15853982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27066629 15853982 Przestronne mieszkanie z dużym salonem, otwartą kuchnią i 3 sypialniami, balkonem i garażem, oraz pomieszczeniem użytkowym na poddaszu.Kameralny apartamentowiec - tylko 12 mieszkań z budynku. Osiedle FOLORYDA - trzecia linia zabudowy. Mieszkanie jest...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 840 000 PLN (15 862 zł/m2)

5
2
116 m2
2004
15870211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Miejsce postojowe, Jasne, Balkon, Cybernetyki! 27423408 15870211 Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 44 m2 na 2-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybudowanym w roku 2013.Nieruchomość składa się z:- nowoczesnej kuchni, w p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

914 300 PLN (20 780 zł/m2)

2
1
44 m2
2013
15828065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamknięte osiedle, Jasne, Parking, Komórka! 26640468 15828065 Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 36,3 m2 na 1-piętrze, 5-piętrowego bloku z windą, wybudowanym w roku 2018.Nieruchomość składa się z:- nowoczesnej kuchni, w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (20 833 zł/m2)

2
1
36 m2
2018
15846817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26893972 15846817 Wyjątkowa oferta sprzedaży Nieruchomości podzielonej na 3 lokale mieszkalne! . Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy przy ulicy Grochowskiej 326 w Warszawie. Kamienica została zbudowana w latach 192...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 190 000 PLN (21 262 zł/m2)

4
3
103 m2
1925