• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 681

15883366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27674786 15883366 Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: WA2MGUp-s15352025) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki prawa własności nieruchomości lokalowej położonej w Warszawie przy ul. Osmańczyka 24, dla któ...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 475 000 PLN (12 781 zł/m2)

5
-
115.41 m2
-
12474081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 464517 12474081 Dwupoziomowe mieszkanie z sauną Wola blisko metraNa sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie położone na warszawskiej Woli przy ul. Grodkowskiej. Lokal znajduje się na 6. i 7. piętrze budynku z 2005 roku i oferuje komfortową, dobrze...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 000 PLN (18 367 zł/m2)

3
2
98 m2
2005
15623188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22668523 15623188 Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na tereny zielone – idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako świetna inwestycja pod wynajem krótko- i długoterminowy.Nieruchomość posiada Księgę Wieczystą, dzięki czemu można ją finansować kre...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (19 730 zł/m2)

2
1
37 m2
1971
15858422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27149390 15858422 Dwupokojowe mieszkanie położone tuż przy stacji Metro Wierzbno.Blok położony jest w drugiej linii zabudowy od al. Niepodległości, nie bezpośrednio przy ruchliwej ulicy, lecz nieco w głębi osiedla, co zapewnia większy spokój i komfort mieszkania. Jedn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

622 000 PLN (16 811 zł/m2)

2
1
37 m2
1966
15838488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26733244 15838488 Holm House Skanska 2 pokoje z dużą loggią garaż i komórka Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,36 m², położone przy ul. Zdziechowskiego 7 na Mokotowie. Do lokalu przynależy ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

925 000 PLN (25 694 zł/m2)

2
-
36 m2
2018
15864010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27261206 15864010 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDziedzictwo i kontekst miejscaApartament zlokalizowany w sercu Powiśla w naturalny sposób łączy współczesność i historię. Połączenie to stało się dla nas punktem wyjścia do poszukiwania inspiracji w starożytnych ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 740 000 PLN (66 718 zł/m2)

4
-
131 m2
-
15859155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27164656 15859155 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe położone na Warszawskiej Białołęce przy ul. Myśliborskiej . Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, na zadbanym osiedlu z pełną infrastrukturą w najbliższej okolicy.Dwupoziomowy układ mi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (13 692 zł/m2)

3
2
65 m2
1999
15822556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26643772 15822556 3-pokojowe mieszkanie na parterze w 12 piętrowym budynku z 1977 roku.Mieszkanie o powierzchni 66,50m2 składa się z:- salonu- dwóch sypialni- oddzielnej, widnej kuchni- łazienki- WC- przedpokoju.Czynsz administracyjny wynosi 1300zł.Mieszkanie spółdzie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 122 000 PLN (17 000 zł/m2)

3
1
66 m2
1977
15534316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem w pobliżu metra !!! 20694406 15534316 Trzypokojowe mieszkanie na Woli - blisko metra i Wola ParkOferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Krępowieckiego, w sercu warszawskiej Woli. Zlokalizowane zaledwie 5 minut od stacji metra Księcia Janusza oraz tuż obok CH Wola P...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

727 000 PLN (13 981 zł/m2)

3
1
52 m2
1976
15882493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27665341 15882493 Wyjątkowa inwestycja na Mokotowie.Oferuję Państwu do zakupu apartament w miejscu idealnie łączącym komfort i spokój z bliskością atrakcji miasta.Prezentowany apartament składa się z:holu o powierzchni - 5,77 mkw. z miejscem na szafy,salonu połączoneg...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 695 744 PLN (29 237 zł/m2)

2
1
58 m2
2025
15833668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27008056 15833668 Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 37,90 m2 o funkcjonalnym rozkładzie, położony w urokliwej dzielnicy Warszawy Gocław na tyłach Promenady. Cena nieruchomości to 639 000 PLN. Budynek został wybudowany w 2005 roku i charaktery...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (16 816 zł/m2)

1
-
38 m2
2005
15848707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26947116 15848707 60 m², 3 pokoje – Twoje nowe M na Mokotowie do własnej aranżacji.Zdjęcia w ofercie są wizualizacją.Parametry:60 m², 3 pokoje1 piętro z 11Loggia + piwnicaDo generalnego remontuMokotów, Służew nad DolinkąRozkład:salon: ok 21...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (13 667 zł/m2)

3
1
60 m2
1978