• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 680

15815614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Elektrownia Powiśle 1 min | h=3,5m | dwustronne 26640389 15815614 Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 109,82 mkw, położone przy ulicy Zajęczej w dzielnicy Śródmieście (obręb Powiśle). Lokal znajduje się na bardzo wysokim parterze kamienicy wzniesionej w 1913 roku. Najważniejsze ce...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 499 000 PLN (22 718 zł/m2)

5
2
110 m2
1913
15830091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne mieszkanie w świetnej lokalizacji! 26663212 15830091 !!OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem Praga Południe - GrochówMieszkanie z dużym potencjałem funkcjonalnym, idealne zarówno dla rodziny, pary, jak i pod inwestycję. Przemyślany układ, dwustronna ekspozycja oraz...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 046 000 PLN (18 034 zł/m2)

3
-
58 m2
2016
15852206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27026015 15852206 REZERWACJANa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4 mkw., położone przy ul. Wrzeciono na warszawskich Bielanach.Idealne zarówno dla pary lub rodziny z dzieckiem, jak i pod wynajem (blisko metra i uczelni).Najważniejsze informacje:? 2 nieza...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (14 563 zł/m2)

2
1
48 m2
1971
15878162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27590271 15878162 Wyjątkowe mieszkanie w historycznej kamienicy – ul. Bagatela, ŚródmieścieNa sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,40 m², położone na parterze klimatycznej, przedwojennej kamienicy przy ul. Bagatela – w jednym z najbardziej prestiżowych rejo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (20 026 zł/m2)

4
-
77.4 m2
1928
15878769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
bez PCC/Bez Prowizji/oddane do użytkowania 27600177 15878769 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskości do w...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 942 710 PLN (10 501 zł/m2)

6
3
185 m2
2024
15878776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
6pok/bez PCC/Bez Prowizji/oddane do użytkowania 27600173 15878776 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskości...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 441 020 PLN (10 518 zł/m2)

6
2
137 m2
2024
15878775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5pok/bez PCC/Bez Prowizji/oddane do użytkowania 27600166 15878775 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 114,30 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskości...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 371 600 PLN (12 032 zł/m2)

5
2
114 m2
2024
15878774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3pok/bez pcc/Bez Prowizji/oddane do użytkowania 27600174 15878774 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 66,84 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskości ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

801 746 PLN (12 148 zł/m2)

3
2
66 m2
2025
15878779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
6pok/bez PCC/Bez Prowizji/oddane do użytkowania 27600168 15878779 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 158,81 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskości...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 667 505 PLN (10 554 zł/m2)

6
2
158 m2
2024
15810643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26415031 15810643 ? APARTAMENT Z ANTRESOLĄ 108 mkw WYSOKI STANDARD PRZESTRZEŃ, KTÓRA ROBI WRAŻENIEZdjęcia są wizualizacja pokazują przykładową aranżację. Są takie mieszkania, które zapierają dech już od progu.Ten apartament to propozycja dla osób, które...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 590 834 PLN (14 730 zł/m2)

1
1
108 m2
2027
15808642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26400149 15808642 ?? Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem 59,97 mkw 2 piętroNa sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,97 mkw, położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku. Zdjęcia są wizualizacją pokazują przykładową aranżację. Lokal wyró...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 562 PLN (14 840 zł/m2)

3
1
59 m2
2027
15841258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26788333 15841258 ? Mieszkanie, w którym po prostu chce się zamieszkać ? Zdjęcia są wizualizacja pokazują przykładową aranżację. Na sprzedaż funkcjonalne, jasne i świetnie zaprojektowane mieszkanie, położone w nowoczesnym budynku. To propozycja dla osób, które szukaj...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

828 000 PLN (12 358 zł/m2)

3
1
67 m2
2025