• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 583

15860934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27190570 15860934 Przedstawiam Państwu ofertę bardzo funkcjonalnego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji na bliskiej Woli.Mieszkanie ma powierzchnię 45,83mkw znajduje się na IX piętrze budynku.Największym atutem mieszkanie jest jego rozkład - są to trzy niezależne bar...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 000 PLN (18 961 zł/m2)

3
1
45.83 m2
1976
15881756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27648457 15881756 Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Żegańska 24c, dzielnica Wawer-Międzylesie, powierzchnia 78,58 mkw - wysokie, czuć przestrzeń. Mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji - idealne miejsce do prowadzenia wygodnego rodzinnego życia.Lokalizacja w bezpośrednie...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 999 PLN (13 998 zł/m2)

5
1
78.58 m2
1980
15876818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwustronne I osobna kuchnia I przy metrze 27556304 15876818 Oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,74 m², położone przy ulicy Bukowińskiej w dzielnicy Mokotów (Ksawerów). Lokal usytuowany jest na 1. piętrze w piętnastopiętrowym budynku z 2007 roku.Najważniejsze atuty:dwustron...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 195 000 PLN (18 385 zł/m2)

3
1
65 m2
2007
15757018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25290444 15757018 Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,3 m², zlokalizowane w samym centrum Ursusa, przy ulicy Wojciechowskiego. Istnieje możliwość wydzielenia trzeciego pokoju, co czyni tę ofertę jeszcze bardziej interesującą. Mieszkanie znaj...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (11 889 zł/m2)

2
1
63 m2
1997
15877573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27572987 15877573 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszam do zakupu nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej obiecujących inwestycji na pograniczu warszawskiego Ursusa i Piastowa. Lokum znajduje się w niskiej, zaledwie dwupiętrowej...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

512 074 PLN (13 840 zł/m2)

2
-
37 m2
2026
15881628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27642234 15881628 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBEZPOŚREDNIO 3 pokoje – 59 m² – Nowy Targówek (Metro Trocka)Sprzedam bezpośrednio klimatyzowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m², położone na 1. piętrze nowoczesnej inwestycji przy ul. Płosa w Warszawie...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 140 000 PLN (19 322 zł/m2)

3
-
59 m2
2018
15881610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27641655 15881610 Penthouse z tarasem 70 m² Sadyba Wilanów przestrzeń, światło, prywatność Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy penthouse z imponującym tarasem o powierzchni 70 m², zlokalizowany na pograniczu Sadyby i Wilanowa przy ul. ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 780 000 PLN (22 532 zł/m2)

3
-
79 m2
2010
15881471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27632577 15881471 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam mieszkanie 46m w odnowionej kamenicy.Mieszkanie składa się z 2 pokoje osobna kuchnia ( możliwość połączenia z 1 pokojem w formie aneksu )łazienkakorzytarzDo mieszkania przynależy komórka lokatorsk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (17 152 zł/m2)

2
-
46 m2
1956
15819832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kameralny, 2-piętrowy blok obok Kampinosa 26640410 15819832 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 54,3 m², położonego w atrakcyjnej i zielonej części Bemowa, przy ul. Generała Sylwestra Kaliskiego. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia od zaraz, po remoncie. W m...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (15 741 zł/m2)

2
1
54 m2
1960
15874952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne I Ciche I Idealne pod inwestycję 27520699 15874952 Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m², położone przy ulicy Sapieżyńskiej w dzielnicy Śródmieście - Nowe Miasto. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w kamienicy z 1959 roku.Budynek położony jest w prestiżowej i ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (19 980 zł/m2)

2
1
50 m2
1959
15881397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27629660 15881397 Klimatyczne 3 pokoje z dużym balkonem na Wilanowie Zawady , blisko naturyNa sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,4 m², położone na kameralnym, zielonym osiedlu w Wilanowie tuż przy rezerwacie przyrody Wyspy Zawadowskie.To ide...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (17 350 zł/m2)

3
1
63.4 m2
2004
15810857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26419819 15810857 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 44 m², położone w samym sercu Warszawy, w dzielnicy Śródmieście, przy Al. Jerozolimskich. Cena nieruchomości wynosi 890 000 PLN. Mieszkanie idealnie nadaje się zarówno na inwestycję, jak i do zamieszka...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (18 478 zł/m2)

3
1
46 m2
1968