• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 583

15779983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25795474 15779983 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,91 m2, położone na 3 piętrze budynku z windą. Mieszkanie ciche, 2 stronne z ekspozycją wschódzachód. Pokoje o powierzchni około 18m2, 10m2, 8m2. Wysokość pomieszczeń 250 cm. Oddzielna, wid...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (14 821 zł/m2)

3
1
53.91 m2
1974
15858657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27152757 15858657 Klimatyczne przestronne mieszkanie o pow. 120 mkw, w przedwojennej kamienicy tuż przy Placu Konstytucji.Mieszkanie z pewnością jest dla Tych z Państwa, którzy kochają lub są gotowi pokochać klimatyczne kamienice.Piękne, duże okna, detale architektoni...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 490 000 PLN (20 750 zł/m2)

4
2
120 m2
1875
15359399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16768323 15359399 Wyjątkowa inwestycja na Mokotowie.Oferuję Państwu do zakupu apartament w miejscu idealnie łączącym komfort i spokój z bliskością atrakcji miasta.Prezentowany apartament składa się z:holu o powierzchni - 8,15 mkw. z miejscem na szafy,salonu połączoneg...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 560 384 PLN (30 596 zł/m2)

2
1
51 m2
2025
15844274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26828747 15844274 Jeśli szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnej lokalizacji, z dużą przestrzenią zewnętrzną i pełną infrastrukturą pod ręką – ta oferta spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o pow. 41,...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

970 000 PLN (23 659 zł/m2)

2
1
41 m2
2012
15752258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25156057 15752258 Przestronne, rozkładowe, 4-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy na Tarchominie. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze sześciopiętrowego budynku z windą i zadbanym wewnętrznym patio. Na mieszkanie o powierzchni 91,5 m2 składają się cztery ustawne...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 180 000 PLN (12 967 zł/m2)

4
2
91 m2
2005
15622267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w praktycznym układzie | Możliwe 4 pokoje 22643407 15622267 Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów! Marzysz o komfortowym mieszkaniu w prestiżowej lokalizacji, które łączy nowoczesność z zielonym otoczeniem? To 71,5 m² apartament przy ul. Św. Urszuli Ledóchowskiej spełni wszystkie Twoje oc...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 345 000 PLN (18 944 zł/m2)

3
1
71 m2
2013
15882006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27654587 15882006 Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament położony w prestiżowej lokalizacji Miasteczka Wilanów –przy Osi Królewskiej 18. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, nowoczesność oraz bliskość natury i miejskich udogodnień.Atuty nieru...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 770 000 PLN (22 405 zł/m2)

4
2
79 m2
2015
15840791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26785554 15840791 Apartament z charakterem w centrum Warszawy 73 mkw garaż możliwość 3 pokoiNie wszystkie mieszkania są podobne — i to jest jedno z nich.Na sprzedaż przestronny, narożny apartament o powierzchni 73 mkw położony przy ul. Żelaznej, w samym s...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 000 PLN (22 603 zł/m2)

2
1
73 m2
2003
15881936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27653293 15881936 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWarszawa – Ursynów - Ul. Pieskowa SkałaCena: 599 000 PLN + 50 000 PLN miejsce w garażu podziemnym (do negocjacji)Nieruchomość: Powierzchnia nieruchomości wynosi 32,5 m², mieszkanie usytuowane jest na 8 pię...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (18 152 zł/m2)

1
-
33 m2
2017
15872164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27487304 15872164 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPrzestronne, jasne i ciche mieszkanie na górnym Mokotowie!Na sprzedaż ustawne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie 67 m2 na najwyższym piętrze 10-piętrowego bloku (pierwotnie były 4 pokoje i można wrócić do tego u...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (14 313 zł/m2)

3
-
67 m2
-
15872490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27495514 15872490 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIUwaga : Agencjom nieruchomości i pośrednikom dziękuję. Sprzedaż TYLKO bezpośrednia.Wyjątkowa okazja inwestycyjna – wysokodochodowe mieszkanie w Warszawie, Nowe Miasto.Okazja zakupu świeżo wyremontowanego, wysokie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 080 000 PLN (25 714 zł/m2)

2
-
42 m2
1950
15612243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22449157 15612243 ------------ for English check below ------------Zadbane mieszkanie w pobliżu Parku Morskie Oko i Łazienek Królewskich, do którego przynależy schowek.Doskonała komunikacja do Centrum Warszawy. Tramwaje oraz autobusy przy ul. Sobieskiego i Puławskiej....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

710 000 PLN (17 262 zł/m2)

2
1
41.13 m2
1954