• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 595

15870211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Miejsce postojowe, Jasne, Balkon, Cybernetyki! 27423408 15870211 Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 44 m2 na 2-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybudowanym w roku 2013.Nieruchomość składa się z:- nowoczesnej kuchni, w p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

914 300 PLN (20 780 zł/m2)

2
1
44 m2
2013
15828065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamknięte osiedle, Jasne, Parking, Komórka! 26640468 15828065 Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 36,3 m2 na 1-piętrze, 5-piętrowego bloku z windą, wybudowanym w roku 2018.Nieruchomość składa się z:- nowoczesnej kuchni, w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (20 833 zł/m2)

2
1
36 m2
2018
15846817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26893972 15846817 Wyjątkowa oferta sprzedaży Nieruchomości podzielonej na 3 lokale mieszkalne! . Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy przy ulicy Grochowskiej 326 w Warszawie. Kamienica została zbudowana w latach 192...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 190 000 PLN (21 262 zł/m2)

4
3
103 m2
1925
15872510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pok./jasne, do wprowadzenia/garaż 27495952 15872510 Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze, z 3 w budynku przy ul. Tomcia Palucha 3 o łącznej powierzchni 37.3 mkw. w bliskiej okolicy al. Jerozolimskich.Mieszkanie, mimo swojej bliskości...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (16 216 zł/m2)

2
1
37 m2
2001
15644851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23153593 15644851 Mieszkanie przy Parku Łazienkowskim idealne dla singla lub pary - IDEALNE pod inwestycje!Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, 1-pokojowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym - możliwość łatwej aranżacji na 2 - pokoje! Położone na 1. piętrze kamie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (17 647 zł/m2)

1
1
34 m2
1959
15608017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22373605 15608017 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą eleganckiego i w pełni wyposażonego apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy – Wilanowie. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort, spokój i wysoki standard...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (19 412 zł/m2)

2
1
51 m2
2006
15841190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788217 15841190 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 55,47 mkw, położonego w kameralnym osiedlu pełnym zieleni. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia.Układ mieszkania:? Przestr...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (17 455 zł/m2)

2
1
55 m2
2020
15863649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27253876 15863649 Oferuję wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m, położone na szóstym piętrze nowoczesnego, siedmiopiętrowego budynku z 2001 roku. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz wysoki standard życia.Wnętrze zosta...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (13 182 zł/m2)

2
-
44 m2
2001
15879182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27610892 15879182 5 pokoi Centrum 700 m do Metra Łucka doskonała inwestycja UWAGA! Prezentowane mieszkanie znajduje się na najwyższym 10 piętrze z ładnym widokiem na panoramę miasta i jest jedyne na swojej kondygnacji (brak sąsiadów). Przedmiotem...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 850 000 PLN (23 361 zł/m2)

5
-
122 m2
1998
15879181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27610890 15879181 Czteropokojowy penthouse w bardzo dobrej lokalizacji, położone tuż przy lesie Bemowskim, Fort Wola i Wojskowa Akademia Techniczna. Niska zabudowa. Wokół mnóstwo zieleni, cisza, spokój. Piętro 3 w 3 piętrowym budynku (w budynku nie ma windy), mieszkan...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 695 000 PLN (11 937 zł/m2)

4
-
142 m2
2000
15870838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27441073 15870838 2 pokoje z osobną kuchnią - Mokotów, Służew Nad Dolinką Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m² , położone na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku z 1976 roku. Lokal jest gotowy do wprowadzenia się, bez nakładów finansowych. ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 999 PLN (17 021 zł/m2)

2
-
47 m2
1976
15815614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Elektrownia Powiśle 1 min | h=3,5m | dwustronne 26640389 15815614 Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 109,82 mkw, położone przy ulicy Zajęczej w dzielnicy Śródmieście (obręb Powiśle). Lokal znajduje się na bardzo wysokim parterze kamienicy wzniesionej w 1913 roku. Najważniejsze ce...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 499 000 PLN (22 718 zł/m2)

5
2
110 m2
1913