• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 597

15819832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kameralny, 2-piętrowy blok obok Kampinosa 26640410 15819832 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 54,3 m², położonego w atrakcyjnej i zielonej części Bemowa, przy ul. Generała Sylwestra Kaliskiego. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia od zaraz, po remoncie. W m...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (15 741 zł/m2)

2
1
54 m2
1960
15874952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne I Ciche I Idealne pod inwestycję 27520699 15874952 Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m², położone przy ulicy Sapieżyńskiej w dzielnicy Śródmieście - Nowe Miasto. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w kamienicy z 1959 roku.Budynek położony jest w prestiżowej i ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (19 980 zł/m2)

2
1
50 m2
1959
15881397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27629660 15881397 Klimatyczne 3 pokoje z dużym balkonem na Wilanowie Zawady , blisko naturyNa sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,4 m², położone na kameralnym, zielonym osiedlu w Wilanowie tuż przy rezerwacie przyrody Wyspy Zawadowskie.To ide...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (17 350 zł/m2)

3
1
63.4 m2
2004
15810857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26419819 15810857 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 44 m², położone w samym sercu Warszawy, w dzielnicy Śródmieście, przy Al. Jerozolimskich. Cena nieruchomości wynosi 890 000 PLN. Mieszkanie idealnie nadaje się zarówno na inwestycję, jak i do zamieszka...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (18 478 zł/m2)

3
1
46 m2
1968
15869130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe 70,44 m2 - Grochów 27402096 15869130 Przedstawiamy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,44 m2 z dużym balkonem, wykończone w 2024 roku i gotowe do wprowadzenia. To idealna propozycja dla rodziny z uwagi na przemyślany układ z wydzieloną garderobą i pralnią. Lokalizacja: ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 249 000 PLN (17 843 zł/m2)

3
1
70 m2
2023
15881286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bez PCC I Rynek pierwotny I ciche I słoneczne 27627672 15881286 Oferuję na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 31,87 m², położoną przy ulicy Otwockiej w Praga-Północ w Warszawa. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku.Lokalizacja to dynamicznie rozwijający się obszar z rosnącym poten...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (20 290 zł/m2)

1
1
31 m2
2025
15870696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27437832 15870696 Przedmiotem sprzedaży jest klimatyczny, dwupoziomowy apartament o powierzchni całkowitej około 95 mkw , powierzchnia użytkowa zgodna z księgą wieczystą 75,06 mkw. W praktyce powierzchnia po podłodze jest wyraźnie większa, co daje jeszcze więcej real...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (11 579 zł/m2)

3
1
95 m2
2009
15693519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24069183 15693519 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie – ul. Chmielna 116118, możesz od razu zamieszkać. Mam przyjemność zaoferować Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni wyposażone w nowe meble oraz now...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 599 000 PLN (21 904 zł/m2)

3
1
73 m2
1969
15801751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26249178 15801751 Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 50 m2 na Powiślu, przy ul. Górnośląskiej. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, - pokójgabinet, - sypialnia, - łazienk...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
-
50 m2
1969
15777762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulna kawalerka blisko parku 25736940 15777762 Kawalerka w zielonej okolicy - doskonała lokalizacja!Na sprzedaż przytulna, bardzo jasna kawalerka o powierzchni 24 m², położona na 3. piętrze budynku przy ul. Magistrackiej 24 na warszawskiej Woli.To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie sp...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

475 000 PLN (19 792 zł/m2)

1
1
24 m2
1956
15881158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27624776 15881158 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerFunkcjonalna kawalerka o powierzchni użytkowej 26,07 mkw., znajdująca się na II piętrze w eleganckim trzypiętrowym apartamentowcu wybudowanym przez dewelopera Robyg w ramach osiedla Sady Ursynów w dzielnic...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

469 000 PLN (18 038 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15853982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27066629 15853982 Przestronne mieszkanie z dużym salonem, otwartą kuchnią i 3 sypialniami, balkonem i garażem, oraz pomieszczeniem użytkowym na poddaszu.Kameralny apartamentowiec - tylko 12 mieszkań z budynku. Osiedle FOLORYDA - trzecia linia zabudowy. Mieszkanie jest...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 840 000 PLN (15 862 zł/m2)

5
2
116 m2
2004