• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 595

15780285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25800252 15780285 Podstawowe zalety: świetna lokalizacja, idealnie ciche, przestronne, rozkładowe, 3 pokoje, wysokie prawie 3m, ładny tarasloggia 8m2, zieleń.Idealnie ciche, rozkładowe mieszkanie znajdujące się w kameralnym, 3-piętrowym apartamentowcu, urządzonym w no...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 790 000 PLN (22 264 zł/m2)

3
1
80.4 m2
2010
15846151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26877078 15846151 Kluczowe cechy: mieszkanie słoneczne, rozkładowe, wysokie (2,8 m), dwustronne, z pięknym dużym podwórzem, bardzo duża piwnica (9,23 m2), przedwojenna kamienica z 1930 r., pożądana lokalizacja na Starym Żoliborza nieopodal pl. Wilsona, parku Żywiciel...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 239 000 PLN (21 548 zł/m2)

3
1
57.5 m2
1930
15839037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27360774 15839037 Podstawowe zalety: apartament słoneczny, bardzo dobry rozkład, loggia, widok, miejsce postojowe w garażu podziemnym.Słoneczny, rozkładowy, wysoki apartament na Osiedlu Prezydenckim, wybudowanym przez Dembud w 2000 r. Składa się z bardzo dobrze doświe...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 000 PLN (22 500 zł/m2)

3
1
120 m2
2000
15835152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27160909 15835152 Podstawowe zalety: mieszkanie idealnie ciche, słoneczne, dwustronne, rozkładowe, wysokie, gotowe do wprowadzenia, kilka kroków od Łazienek Królewskich, przedwojenna wyremontowana kamienica z 1932 r. otoczona zielenią, bardzo dobra komunikacja. Idealn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 495 000 PLN (24 113 zł/m2)

2
1
62 m2
1932
15852793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27040462 15852793 Podstawowe zalety: mieszkanie idealnie ciche, rozkładowe, słoneczne, ustawne, przy Stawie na Dolnej, z widokiem na zieleń, w otoczeniu parków, kameralny wyremontowany budynek z cegły z 1959 r., bardzo dobra komunikacjaTylko u mnie. Oferta na wyłączno...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (18 028 zł/m2)

2
1
36 m2
1959
15844097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26821261 15844097 Kluczowe cechy: mieszkanie ciche, słoneczne, dwustronne, wysokie (3 m), wiele możliwości aranżacyjnych, balkon, pokój kąpielowy z oknem, przedwojenna modernistyczna kamienica z lat 30., 600 metrów do Łazienek Królewskich.Słoneczne, ciche, dwustronne ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 137 000 PLN (15 158 zł/m2)

3
1
75.01 m2
1935
15829872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26651760 15829872 Kluczowe cechy: wyjątkowe i unikatowe mieszkanie, usytuowane w najlepszej części kamienicy, położonej w najbardziej prestiżowej i najlepiej zachowanej części starej Warszawy. Klimat, światło, odrestaurowane przedwojenne detale, TARAS (25 m2), WINDA, ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 699 000 PLN (41 100 zł/m2)

4
1
90 m2
1931
15870042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27417806 15870042 Mieszkanie znajduje się w dobrze zawiadywanym administracyjne budynku .Sam lokal od chwili oddania do użytku ,nie przechodził żadnych modernizacji , można powiedzieć że to 100% oryginał z grudnia 1980 roku. Trzy nie zależne pokoje , widna kuchnia ,wc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (10 417 zł/m2)

3
-
72 m2
1980
15870323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27427154 15870323 Dp sprzedaży Luksusowy 2-pokojowy Apartament na Powiślu – Inwestycja FLISAKOpis nieruchomości:Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy, 2-pokojowy apartament o wysokim standardzie, zlokalizowany w samym sercu warszawskiego Powiśla przy ul....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (44 362 zł/m2)

2
1
34.94 m2
2021
15834510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27423328 15834510 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 85,2 m², położone na 3. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Żabińskiego 2 na Ursynowie. Mieszkanie do odświeżeniaremontu według własnej aranżacji. Bardzo dobry układ mieszkania dający ogromn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 170 000 PLN (13 732 zł/m2)

4
1
85.2 m2
1987
15490609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19750894 15490609 Sprzedam atrakcyjny apartament znajdujący się w Warszawie, na Woli przy ulicy Kasprzaka. Mieszkanie położone jest na 4. piętrze w 27-piętrowym nowoczesnym apartamentowcu z panoramą miasta. Dzięki swojej słonecznej ekspozycji, apartament oferuje mnóst...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 300 PLN (18 166 zł/m2)

1
1
38 m2
2021
15328562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15935651 15328562 Mieszkanie dwustronne o powierzchni 51,1 mkw położone na warszawskim Gocławku. Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Gocławku, które idealnie sprawdzi się jako inwestycja pod wynajem, lokata kapitału lub m...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

679 000 PLN (13 314 zł/m2)

2
1
51 m2
1960