• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 595

15328562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15935651 15328562 Mieszkanie dwustronne o powierzchni 51,1 mkw położone na warszawskim Gocławku. Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Gocławku, które idealnie sprawdzi się jako inwestycja pod wynajem, lokata kapitału lub m...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

679 000 PLN (13 314 zł/m2)

2
1
51 m2
1960
15840762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26785546 15840762 Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,05 mkw z ogrodem, zlokalizowane na parterze w kameralnym segmencie dwulokalowym (budynek jednorodzinny dwulokalowy).Nieruchomość posiada osobną księgę wieczystą, grunt jest w pełni uregulo...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

909 000 PLN (11 506 zł/m2)

3
1
79 m2
2025
15794374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 odrębne pokoje | loggia | 400m od tramwaju 26070559 15794374 Oferuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,48 m², położone na Bemowie, przy ul. Puszczy Solskiej 4.LokalizacjaSpokojna, zielona część Bemowa z pełną infrastrukturą w zasięgu kilku minut:sklepy, restauracje, kawiarnieszkoły, ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (13 333 zł/m2)

3
1
51 m2
1978
15868973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje (możliwość 3), 65,8 m², loggia, garaż 27395677 15868973 Opis nieruchomościNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m², położone na Woli przy ul. Pawiej, w kameralnym budynku z 2019 roku o wysokim standardzie wykończenia.Osiedle jest zamknięte, z kontrolą dostępu, co zapewnia komfort i bezpiecze...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 569 000 PLN (24 138 zł/m2)

2
1
65 m2
2019
15868902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27394091 15868902 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z antresolą położone przy ul. Kakowskiego na warszawskim Gocławiu, z widokiem na jeziorko Balaton. MIESZKANIE - wysokie, na ostatniej kondygnacji o ekspozycji południe i zachód, III piętro bez windy. ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (13 060 zł/m2)

4
-
67 m2
2000
15822477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Targówek: 3 Pokoje, Metro, Bez Korków! 26639055 15822477 Marzysz o własnym M, w świetnej lokalizacji z doskonałą komunikacją i dostępem do wszystkich udogodnień? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Przedstawiamy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,5 m2, położone przy ulicy Toruńskiej 78 na...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

565 000 PLN (11 895 zł/m2)

3
1
47.5 m2
1969
15865490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Czteropokojowe mieszkanie do wejścia 27301679 15865490 Czteropokojowe mieszkanie na 1 piętrze w budynku (4 piętra) mieszkalnym w Warszawie - Mokotów.Wykończenie: do wejścia.Przyległości: balkon (7,46 mkw), miejsce postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne: 40 000 PLN), komórka lokatorska (dodatkowo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (14 851 zł/m2)

4
1
74 m2
2019
15865496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2pok/bez PCC/Bez Prowizji/oddane do użytkowania 27301951 15865496 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,95 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ul. Zbąszyńska 7.Mieszkanie, mimo swojej bliskości do...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

996 740 PLN (17 487 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15618602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
gotowe do wprowadzenia/świetna lokalizacja/ balkon 22570370 15618602 Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 29 mkw, znajdującą się na 2 piętrze w bloku mieszkalnym z windą z 2020 roku zlokalizowanym na zamkniętym osiedlu przy ul. Gumińskiej na Warszawskiej Woli.Na powierzchnię mieszkania składają się:- pokój z an...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

620 000 PLN (21 379 zł/m2)

1
1
29 m2
2020
15263756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14163237 15263756 Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy w sercu Warszawy 63 m², 2 pokoje,  3. piętroNa sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie położone w jednej z  przedwojennych kamienic Warszawy Kamienicy Leona Feliksa Goldstanda, zlokalizowanej w ścisłym centrum m...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 000 PLN (39 683 zł/m2)

2
1
63 m2
1931
15868243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369609 15868243 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Warszawie - Centrum, ul. Śliska , w sąsiedztwie Parku Świętokrzyskiego i Pałacu Kultury i Nauki. MIESZKANIE znajduje się na 13. piętrze w 15-piętrowym budynku z windą. Układ: salon (12,8 m2) sypialnia ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

740 000 PLN (20 556 zł/m2)

2
-
36 m2
1967
15775295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 odrębne pok. | obok PKiN | podłoga klepka z 2020 25665609 15775295 Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 45,91 mkw, położone przy ul. Emilii Plater w dzielnicy Śródmieście. Lokal znajduje się na trzecim piętrze (z siedmiu) budynku mieszkalnego wzniesionego w 1964 roku.Najważniejsze cechy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

925 000 PLN (20 556 zł/m2)

3
1
45 m2
1964