• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 568

15759058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25335694 15759058 Opiekun ofertyNina Radulitel. 602 101 602TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCI! (ENG BELOW)Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,80 m.Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

859 000 PLN (14 317 zł/m2)

3
2
60 m2
1978
15827905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26609743 15827905 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Lazurowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch po...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (17 308 zł/m2)

3
1
52 m2
2019
15831217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26689135 15831217 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 11 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67m2 składa się z: - 3pokoi, - kuchni, - 2 łazienek, - przedpokoju.Powierzchni...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 520 000 PLN (22 687 zł/m2)

3
2
67 m2
2011
15829551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26634495 15829551 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Marcina Flisa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 1962NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58,67m2 (w tym 15,05 m2 piwnicy). Na część mieszkal...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (11 590 zł/m2)

2
1
58.67 m2
1962
15829548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26634471 15829548 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Podchorążych BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym od ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 085 000 PLN (19 375 zł/m2)

3
1
56 m2
1970
15828036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26612802 15828036 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,50m2 składa się z:- 3 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki. Mieszkanie własnościoweCzyn...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

897 000 PLN (15 876 zł/m2)

3
1
56.5 m2
2024
15829964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26656161 15829964 Na sprzedaż kawalerka z osobną, widną kuchnią w doskonałej lokalizacji. Idealna zarówno do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30 m², położone na 2. piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z 1978 roku. Prze...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

499 000 PLN (16 633 zł/m2)

1
-
30 m2
1978
15828049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26614341 15828049 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Keniga BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1973NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 24,3m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-pokoju dzie...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

399 000 PLN (16 420 zł/m2)

1
1
24.3 m2
1973
15828099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26616993 15828099 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bełskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28,4m2 składa się z:-ustawny przestronny pokój z wy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

459 000 PLN (16 162 zł/m2)

1
1
28.4 m2
1975
15828003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26611309 15828003 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Dalanowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51,38m2 składa się z:-pokoju dziennego 21m2,-sypialn...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (16 349 zł/m2)

2
1
51.38 m2
2011
15831206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26689129 15831206 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Karola DickensaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,55m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienki. Powierzchnia dodatkowa:- balkonMies...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 160 000 PLN (21 662 zł/m2)

2
1
53.55 m2
2010
15822741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26610889 15822741 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Jana OlbrachtaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55 m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-kuchni,-łazienk...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (16 545 zł/m2)

2
1
55 m2
2000