• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 567

15826788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26634234 15826788 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Relaksowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57m2 składa się z:-trzech pokoi,-aneksu kuchennego,-...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (16 667 zł/m2)

3
1
57 m2
2007
15824061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26634169 15824061 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Antka RozpylaczaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 9 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38,51m2 składa się z:- 2 pokoi, - widnej kuchni, - łazienki, - przedpokojuPowierzchnia doda...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (15 451 zł/m2)

2
1
38.51 m2
1964
15822938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26622202 15822938 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Cieszyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1968NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,39m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

829 000 PLN (15 242 zł/m2)

3
1
54.39 m2
1968
15822092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26591905 15822092 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. mjr. Henryka Sucharskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 1978NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,43m2 składa się z:-2 oddzielne pok...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

635 000 PLN (15 327 zł/m2)

2
1
41.43 m2
1978
15821976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26589561 15821976 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Literackiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 70-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:-salonu z aneks...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

810 000 PLN (17 234 zł/m2)

3
1
47 m2
1970
15821918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26588230 15821918 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Jagiellońskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,66m2 składa się z:-salonu z aneksem kuche...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 999 PLN (19 414 zł/m2)

3
1
56.66 m2
2013
15827913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26634307 15827913 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. SieleckiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 65,19m2 składa się z:-4 pokoi-oddzielnej, widnej kuc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (14 573 zł/m2)

4
1
65.19 m2
1972
15827982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26634295 15827982 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Anielewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 70-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33m2 składa się z:-dwóch pokoi,-kuchn...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (16 636 zł/m2)

2
1
33 m2
1970
15827875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26634289 15827875 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Katalońskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 80-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64m2 składa się z:-oddzielnej, ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 216 000 PLN (19 000 zł/m2)

4
1
64 m2
1980
15827890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26634266 15827890 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Grodeckiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1957NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,81m2 składa się z:-dwóch pokoi 20m2 i 14m2,-oddz...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

795 000 PLN (16 288 zł/m2)

2
1
48.81 m2
1957
15826875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26634243 15826875 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Maklakiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29,1m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

470 000 PLN (16 151 zł/m2)

1
1
29.1 m2
1970
15826737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26634227 15826737 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 1971NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,60 m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem kuc...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

679 000 PLN (18 552 zł/m2)

2
1
36.6 m2
1971