• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 549

15819684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633654 15819684 4-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Aleja Jana Pawła IIBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 14 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 90,7m2. Układ:- salon 22,2 m²,- kuchnia 10,1 m²,- spiżarnia 1,4 m²,- hol 12,2 m²,- gabi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 790 000 PLN (19 735 zł/m2)

4
2
90.7 m2
1998
15819679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633653 15819679 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Rembielińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1973NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29,36m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

465 000 PLN (15 838 zł/m2)

1
1
29.36 m2
1973
15819677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633652 15819677 3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Przy LaskuBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - toalety, - przedpokoju.Powierzch...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (14 423 zł/m2)

3
1
52 m2
1973
15819670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633646 15819670 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Mozarta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1977NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-ła...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (16 957 zł/m2)

2
1
46 m2
1977
15819668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633644 15819668 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wojciecha ŻywnegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 12 piętrowym budynku.Rok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,6m2. W skład nieruchomości wchodzą:- osobny ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

697 000 PLN (19 044 zł/m2)

2
1
36.6 m2
1969
15819595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633632 15819595 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Rakowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,39m2 składa się z:- pokój z aneksem kuchennym,- sy...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

739 000 PLN (18 761 zł/m2)

2
1
39.39 m2
2015
15819575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633620 15819575 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920r.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 14 piętrowym budynku.Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,1m2 składa się z:-salonu z aneksem ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (19 952 zł/m2)

2
1
42.1 m2
2010
15819526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633612 15819526 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Rakowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-aneksu kuchennego...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

619 000 PLN (22 107 zł/m2)

1
1
28 m2
2016
15819522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633611 15819522 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Geodetów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 70-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-kuch...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

569 000 PLN (15 378 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15819520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633609 15819520 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Kościelnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 1950 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,58m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (21 986 zł/m2)

2
1
54.58 m2
1950
15819527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633605 15819527 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie na rogu ulic Puławskiej i Madalińskiego.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28 m2 składa się z:-pokoju dzie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (24 643 zł/m2)

1
1
28 m2
1979
15819525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633604 15819525 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Jana Kochanowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1981NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (16 250 zł/m2)

3
1
48 m2
1981