• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 549

15819517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633600 15819517 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Jana Kochanowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

569 000 PLN (13 548 zł/m2)

2
1
42 m2
1975
15819532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633599 15819532 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu - Powiślu przy ul. OkrągBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 1964NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-przestronnego salonu z otwa...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

929 000 PLN (24 447 zł/m2)

2
1
38 m2
1964
15819489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633589 15819489 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Jana Pawła II w Śródmieściu.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 12 piętrze w 15-piętrowym budynku zbudowanym z wielkiej płyty. Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39 m2 składa się z:Sy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

930 000 PLN (23 846 zł/m2)

2
-
39 m2
1976
15819108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633581 15819108 1-pokojowy lokal mieszkalno-użytkowy zlokalizowany na Włochach przy ul. Wiktoryn BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku. Rok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 19m2 składa się z:• pokój dzienny z wy...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

420 000 PLN (22 105 zł/m2)

1
1
19 m2
2022
15819006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633569 15819006 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Inflanckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 14 piętrowym budynku.Rok budowy: 2013NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62m2 składa się z:-przestronny salon z aneksem ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN (25 806 zł/m2)

3
1
62 m2
2013
15819002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633567 15819002 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Dwernickiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51,25m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielne...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

725 000 PLN (14 146 zł/m2)

2
1
51.25 m2
1955
15818971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633562 15818971 4-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Ryżowej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2008 roku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 88,5 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - 3 sypialni (w tym jedna z łazienką...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (16 384 zł/m2)

4
2
88.5 m2
2008
15818907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633553 15818907 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Jałtańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1973NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,20m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielne...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (18 483 zł/m2)

2
1
42.2 m2
1973
15818882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633548 15818882 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Posag 7 PanienBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,42m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym - 25...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (16 822 zł/m2)

3
1
62.42 m2
2020
15818840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633541 15818840 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Franciszka Kawy BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 1995NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 103,76 m2 składa się z:-salonu,-dwóch sypialni,-ku...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 089 480 PLN (10 500 zł/m2)

3
1
103.76 m2
1995
15818836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633532 15818836 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Grzybowskiej w Platinum TowersBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 22 piętrowym budynku.Rok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66,95m2 składa się z:-przestronnego ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 830 000 PLN (27 334 zł/m2)

2
1
66.95 m2
2009
15818833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633531 15818833 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Stefana BaleyaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38,5m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-sypialni,-ła...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

577 115 PLN (14 990 zł/m2)

2
1
38.5 m2
1970