• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 511

15824068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26649698 15824068 Do sprzedaży, wygodne, ekonomicznie rozmieszczone powierzchnie, w czteropokojowym mieszkaniu o p[ow. 66,60 m 2. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w budynku z 1976 r. Budynek przeszedł pełna modernizację. Budynek został: -odnowiony. -ocieplony. ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

829 000 PLN (12 561 zł/m2)

4
-
66 m2
1976
15528078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20557396 15528078 Perełka w centrum miasta z widokiem na warszawski Manhattan.Urocze 2 pokoje przy Placu Bankowym. Mieszkanie o powierzchni 35 mkw. składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Nieruchomość z balkonem oraz przynależną piwnicą.Nie ma...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

775 000 PLN (22 143 zł/m2)

2
-
35 m2
1966
15824568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649701 15824568 Trzypokojowe mieszkanie w kamienicy z 1936 roku znajdującej się u zbiegu ul. Chmielnej i Żelaznej. Mieszkanie ma okna na 3 strony świata z widokiem na ul. Ćhmielną, Żelazną i na podwórze. Pomieszczenia mają ponad 3 m. wysokości. Pokoje są nieprzechod...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 649 000 PLN (20 110 zł/m2)

3
-
82 m2
1936
15776640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25715303 15776640 Mieszkanie o pow. 52 m 2. Położone na parterze 3 piętrowego budynku. Budynek przeszedł pełną modernizację: -Została odnowiona elewacja. -Zostały odnowione klatki schodowe. Budynek położony w drugiej linii zabudowy od Al. Jana Pawła II. Mieszkanie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (16 538 zł/m2)

3
-
52 m2
1960
15830421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26673460 15830421 Przestronne mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1906 r przy ul. Marszałkowskiej. Położone na 3 piętrze bez windy - ekspertyza techniczna przewiduje budowę zewnętrznych szybów windowych. Ogólny układ mieszkania został zachowany w niemal całym kszta...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 550 000 PLN (21 250 zł/m2)

4
-
120 m2
1906
15790207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25957870 15790207 Opiekun ofertyNina Radulitel. 602 101 602Dwustronne, rozkładowe mieszkanie 70 m2 - od zaraz! Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 69,60 m2, które znajduje się na siódmym piętrze w zmodernizow...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (11 435 zł/m2)

3
2
69 m2
1978
15800112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje z tarasem w pobliżu Saskiej Kępy 26206401 15800112 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego, dwupoziomowego mieszkania 95,93 m2 w modernistycznym apartamentowcu zaprojektowanym przez znanego architekta Jacka Lenarta.Lokalizacja:Kameralna zabudowa, zieleń, a tym samym wszystko czego potrzeba...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 918 504 PLN (20 195 zł/m2)

4
2
95 m2
2022
15746154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Gocław | podziemne miejsce parkingowe 25070466 15746154 Przestronne, ciepłe 3-pokojowe mieszkanie na Gocławiu, ul. Umińskiego Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m², zlokalizowane na 2 piętrze w budynku z 1996 roku (bez windy) na cichej, spokojnej Pradze-PołudnieMieszkanie w m...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (12 485 zł/m2)

3
1
68 m2
1996
15670202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje| Nad Wisłą | Śródmieście Powiśle | Balkon 23636531 15670202 2 Pokoje 29,5 m² Balkon  4. Piętro Winda Cena: 620 000 zł Śródmieście Powiśle Świetna Lokalizacja Stadion Legii Wygodny Dojazd do Centrum  Z przyjemnością prezentuję 2-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy na Powiślu! Dla kogo:To doskonała pr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

620 000 PLN (21 379 zł/m2)

2
1
29 m2
1968
15765208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament na Grzybowskiej, 11. piętro, Centrum 25467026 15765208 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu, usytuowanego w sercu biznesowej dzielnicy Warszawy, przy ulicy Grzybowskiej 2. ApartamentOferuje idealne warunki do życia, łącząc komfort i funkcjonalność. Dwie sypialnie zapewni...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 860 000 PLN (25 088 zł/m2)

3
2
114 m2
2001
15665669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Cicho i Spokojnie | Dobrze skomunikowane | Zielono 23581101 15665669 Przytulne mieszkanie na sprzedaż na Grochowie przy ul. Mycielskiego gotowe do własnej aranżacji :)42,3 m² z piwnicą Po remoncie 2 Pokoje Dla pary rodziny pod wynajem Parter Czynsz 599 zł 12 min. od Centrum 5 min. do Ronda Wiatraczna Park Sk...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

679 000 PLN (16 167 zł/m2)

2
1
42 m2
1956
15665031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23566729 15665031 Opiekun ofertyBartosz Biernackitel. 602 101 602Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,87 m2, które łączy w sobie wygodę codziennego życia, dostęp do pełnej infrastruktury oraz ogromny potencjał lokalizacji, która już wkró...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 301 PLN (17 298 zł/m2)

2
1
48 m2
2018