• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 511

15720920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24595435 15720920 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 4 pokojowy Apartament wykonany w wysokim standardzie z 3 balkonami w tym ogordem zimowym, o powierzchni 91 m2 usytuowany w sercu Wilanowa na ulicy Branickiego 10 w Warszawie.To idealna propozycja dla Ro...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 900 000 PLN (20 879 zł/m2)

4
-
91 m2
2012
15822795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26622635 15822795 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny wykonany w najwyższej jakości materiałów z gustem i poczuciem estetyki 4 pokojowy Apartament o powierzchni 93.5 m2 z w nowej inwestycji z 2020 roku na Mokotowie przy ul.Modze...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 080 000 PLN (22 246 zł/m2)

4
-
93.5 m2
2020
15795857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26108033 15795857 Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46.5 m2 w doskonałej lokalizacji na warszawskim Powiślu na ul.Górnośląskiej położone na ostatnim 10 piętrze z balkonem i możliwością wynajęcia parkingu.To doskonała propozycja ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

975 000 PLN (20 968 zł/m2)

3
-
46.5 m2
1968
15772436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25610319 15772436 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny wykonany w najwyższej jakości materiałów z gustem i poczuciem piękna oraz estetyki 2 pokojowy Apartament o powierzchni 80 m2 w doskonałej lokalizacji na warszawskim Powiślu.T...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 420 000 PLN (30 250 zł/m2)

2
-
80 m2
1938
15765449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25470628 15765449 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy 2 pokojowy komfortowy Apartament z 5 metrową loggią i pięknym widokiem o powierzchni 66 metrów położony na ostatnim 8 piętrze budynku apartamentowego na ul. Pawiej 73 w Warszawie.To idealna p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 685 000 PLN (25 530 zł/m2)

2
-
66 m2
2020
15549370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20937908 15549370 Zapraszam do odkrycia pięknego 3 pokojowego Apartamentu wykończonego w wysokim standardzie o powierzchni 71 m2 położonego przy ul.Krasińskiego na zielonym, przyjaznym Żoliborzu.To doskonała propozycja dla pary, rodziny jak i inwestora w kontekście pe...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 760 000 PLN (24 789 zł/m2)

3
-
71 m2
2018
15793584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26042740 15793584 Opiekun oferty:Michał Cenecki602 101 6022-pokojowe mieszkanie o pow. 50,3 m2Podstawowe informacje: Mieszkanie znajduje się na 2 pietrze 6-piętrowego ceglanego bloku z 1955r. Duże okna i dwustronna ekspozycja sprawiają, że jest świetnie doświetlone. N...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

855 000 PLN (17 100 zł/m2)

2
1
50 m2
1955
15816082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26648159 15816082 Kontakt telefoniczny: 783168268Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 27 m², położone na Saskiej Kępie przy al. Stanów Zjednoczonych w pobliżu ul. Międzynarodowej. Lokal jest cichy, usytuowany w drugiej linii zabudowy, w zielonej okolicy, bli...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (21 852 zł/m2)

1
-
27 m2
1960
15736313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa ciche piękne pokoje w ścisłym centrum 24871232 15736313 Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy. Dwa piękne, duże, ciche pokoje, z widną, przestronną kuchnią, oraz dużą łazienką. Opis mieszkania:Pokój dzienny - ok. 22 metrów.Sypialnia - ok.16 metrów. Kuchnia - ok. 9 metrów.Ł...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 168 815 PLN (20 152 zł/m2)

2
1
58 m2
1958
15763791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży 2 pok . mieszkanie Wawer 25433067 15763791  Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie o pow. 48,17m2 w nowoczesnym budynku mieszkalnym przy ul. Begonii 7. To idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesne wnętrza, wysoki standard wykończenia oraz bliskość...

Warszawa (Wawer), Begonii

810 000 PLN (16 875 zł/m2)

2
1
48 m2
2014
15658281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica, parking, Stary Mokotów 23437635 15658281 Stary Mokotów 3 pokoje Kamienica po remoncie Potencjał aranżacyjny Mam przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na ostatnim, trzecim piętrze odrestaurowanej przedwojennej kamienicy  w jednej z najbardziej uro...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 277 250 PLN (19 650 zł/m2)

3
1
65 m2
-
15741730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24979253 15741730 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, wykonany w najwyższej jakości materiałów, 3 pokojowy Apartament o powierzchni 64 m2 z 2 loggiami na nowoczesnym osiedlu z niepowtarzalnym klimatem w Porcie Praskim. To doskonała propozycja ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 736 000 PLN (27 125 zł/m2)

3
-
64 m2
2020