• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 535

15824234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579100 15824234 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

804 780 PLN (17 956 zł/m2)

2
1
44.82 m2
-
15824290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579042 15824290 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

752 400 PLN (16 460 zł/m2)

2
1
45.71 m2
-
15824304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26579063 15824304 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 163 162 PLN (16 557 zł/m2)

3
1
70.25 m2
-
15824249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26579036 15824249 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 075 676 PLN (16 310 zł/m2)

3
1
65.95 m2
-
15824235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26579084 15824235 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 764 PLN (16 586 zł/m2)

3
1
73.6 m2
-
15824221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26579038 15824221 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 088 510 PLN (17 019 zł/m2)

3
1
63.96 m2
-
15823703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26607602 15823703 Mam zaszczyt zaprezentować Państwu piękne dwupokojowe mieszkanie idealne dla pary bądź singla.LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się pod adresem Sokołowska 7. Lokalizacja gwarantuje dobrą komunikację z dobrym dojazdem do centrum miasta.5 minut piecho...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (21 250 zł/m2)

2
1
40 m2
1936
15819815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26604579 15819815 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo bezpośredniej sprzedaży mieszkanie przy ul. Młynarskiej w przedwojennej kamienicy - jasne, przytulne i z klimatem. Mieszkanie wymaga remontu, przez co posiada ogromny potencjał aranżacyjny i pozwala stworzyć p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

795 200 PLN (14 200 zł/m2)

2
-
56 m2
1915
15824276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26579076 15824276 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 078 628 PLN (16 355 zł/m2)

3
1
65.95 m2
-
15824262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26579092 15824262 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

534 275 PLN (17 409 zł/m2)

1
1
30.69 m2
-
15824275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579093 15824275 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

785 400 PLN (17 449 zł/m2)

2
1
45.01 m2
-
15824289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579085 15824289 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

785 225 PLN (17 520 zł/m2)

2
1
44.82 m2
-