• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 460

15824203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579117 15824203 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 184 PLN (17 089 zł/m2)

2
1
45.07 m2
-
15824245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26579080 15824245 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 126 290 PLN (16 437 zł/m2)

3
1
68.52 m2
-
15824272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579113 15824272 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

742 700 PLN (17 430 zł/m2)

2
1
42.61 m2
-
15818197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26594651 15818197 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIŚródmieście – jedna z najbardziej prestiżowych i atrakcyjnych dzielnic Warszawy. Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 z, niespotykanie w tej okolicy, loggią od strony wschodniej oraz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (20 492 zł/m2)

3
-
61 m2
1958
15824258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579110 15824258 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

813 960 PLN (16 989 zł/m2)

2
1
47.91 m2
-
15744042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem na Powiślu 25034984 15744042 Zapraszam do zapoznania się z ofertą kameralnego mieszkania położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych części Warszawy - na Powiślu. Dla kogo?Mieszkanie na start dla singla lub pary. Świetnie sprawdzi się  także jako siedziba firmy o...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

795 000 PLN (19 875 zł/m2)

2
1
40 m2
1967
15443427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż 18675454 15443427 Mieszkanie doskonałe na start lub jako inwestycja - w sąsiedztwie parku. Idealne do zamieszkania. Położone na 7. piętrze siedmiopiętrowego budynku z konstrukcji ramowej (tzw. Rama H). Okna wychodzą na wschód. Lokal obejmuje przedpokój, łazienkę, salo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

635 000 PLN (19 844 zł/m2)

2
1
32 m2
1974
15824286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26579121 15824286 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 130 288 PLN (16 371 zł/m2)

3
1
69.04 m2
-
15824216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579088 15824216 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

739 827 PLN (15 873 zł/m2)

2
1
46.61 m2
-
15824202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26594647 15824202 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

815 100 PLN (16 507 zł/m2)

2
1
49.38 m2
-
15824230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579098 15824230 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 480 PLN (15 986 zł/m2)

2
1
45.07 m2
-
15784972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25864594 15784972 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie – idealne miejsce do życia!Na sprzedaż komfortowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 37,06 m², położone na 1. piętrze zadbanego budynku z windą przy ul. Zygmunta Modzelewskiego. To doskonała propozycja dl...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (19 698 zł/m2)

2
1
37.06 m2
1976