• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 447

15698806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24156271 15698806 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Światowida 61, na warszawskich Nowodworach. Lokal znajduje się na szóstym piętrze, siedmiopiętrowego budynku z windą z 2006 roku. Na powierzchnię 52,82 m2 przypada:- salon z aneksem kuchennym (...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (14 748 zł/m2)

3
1
52.82 m2
2006
15716874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24520629 15716874 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,73 m² położone przy ul. Dąbka 3 na warszawskim Ursusie. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, dwupiętrowego budynku z 1952 roku.Lokal jest do generalnego remontu, co daje nowym właścicielom...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (11 974 zł/m2)

3
1
66.73 m2
1952
15805937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26319049 15805937 Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie przy Alejach Jerozolimskich 190. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze, pięciopiętrowego budynku z 2024r.Urządzone z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Chara...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (19 640 zł/m2)

3
1
60.59 m2
2024
15801729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26248656 15801729 REZERWACJATo mieszkanie to więcej niż cztery ściany – to zielona przestrzeń w sercu miasta, która gwarantuje spokój i możliwość odpoczynku na świeżym powietrzu, a także łatwy dostęp do komunikacji i wszelkich dogodności wynikających z życia w sercu W...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

565 000 PLN (16 006 zł/m2)

2
1
35.3 m2
-
15768136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25535192 15768136 Tylko u nas! Przedstawiam jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,9 m², zlokalizowane przy ul. Ostrobramskiej 80 w Warszawie. Lokal znajduje się na 4. piętrze z 10, w zadbanym bloku z windą.Mieszkanie jest do remontu, co stwarza doskonałą ok...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (12 793 zł/m2)

2
-
46.9 m2
1978
15812810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26546053 15812810 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIsprzedam mieszkanie po remoncie, w odnowionym bloku z cegły (wymieniona instalacja elektryczna miedziana, piony kanalizacyjne, ocieplenie budynku, wymieniony dach, rynny, odremontowana klatka schodowa, elektryczn...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (20 256 zł/m2)

2
-
39 m2
1972
15781217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25823281 15781217 Green Mokotów przy alei gen. Sikorskiego 3a to nowoczesny kompleks budynków apartamentowych, zaprojektowany przez dewelopera Robyg. Niepowtarzalny klimat w połączeniu z idealnym położeniem sprawia, że jest to idealne mieszkanie do życia. Na terenie o...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

859 000 PLN (22 312 zł/m2)

2
1
38.5 m2
2020
15776747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25716530 15776747 REZERWACJA!!!Panoramiczny widok na Warszawę – 54 m² na Bielanach - MarymontNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na 14. piętrze, w doskonałej lokalizacji – Warszawa, Bielany - Marymont.Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń:...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (11 175 zł/m2)

2
1
53.69 m2
1981
15792235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26009960 15792235 For English or Russian description - call, +48 530 049 270 Elena. Zapraszam na prezentację mieszkania po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.- Stan prawny: pełna własność (możliwość wzięcia kredytu hipotecznego).Na sprzedaż 2-pokojowe, funkcjonaln...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 900 PLN (18 708 zł/m2)

2
-
34.74 m2
2022
15792110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bezczynszowe 4-pok z ogródkiem i garażem 26006130 15792110 Prezentuję unikalne mieszkanie z dostępem do ogródka - otoczone jedynie domami jednorodzinnymi.Przytulne i ciche mieszkanie położone w najciekawszej części Starej Miłosnej w pobliżu sklepów i blisko lasu. W dodatku nie ma czynszu a koszty utrzymania ...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (11 483 zł/m2)

4
1
87 m2
2001
15775858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25688022 15775858 Na sprzedaż wyjątkowy, jasny i przestronny apartament o powierzchni 67,2 m², położony w nowoczesnym budynku przy ul. Skalskiego 3 na warszawskim Gocławiu w budynku z 2012 roku. Mieszkanie jest dwustronne, dzięki czemu jest doskonale doświetlone przez...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 489 000 PLN (21 897 zł/m2)

2
1
68 m2
2012
15742125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24984433 15742125 Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie w oficynie kamienicy przy ul. Pułtuskiej 7A — idealne dla osób ceniących praktyczne rozwiązania i niskie koszty eksploatacji. Lokal o powierzchni 63 m² składa się z przestronnego salonu, dwóch...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (14 206 zł/m2)

3
1
63 m2
-