• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 446

15746082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25069724 15746082 Okazja inwestycyjna! Mieszkanie 3-pokojowe 54 m² z widokiem na Warszawę – ul. Złotopolska 15 IDEALNE NA INWESTYCJĘ LUB DO WŁASNEJ ARANŻACJINa sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem – 54 m², 3 pokoje, usytuowane na 9. piętrze w budynku z windą pr...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (13 827 zł/m2)

3
1
54.24 m2
1970
15812453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26516065 15812453 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam mieszkanie w centrum górnego Mokotowa (wschodni Ksawerów), 2 pokojowe z widną oddzielną kuchnią. Ekspozycja okien na wschód. Wysoki parter. Do metra 5 minut piechotą, w pobliżu Park Królikarnia. Zielona...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (16 304 zł/m2)

2
-
46 m2
1975
15812417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26511401 15812417 Oferujemy na sprzedaż świetnie 2 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Bakalarskiej w inwestycji z 2018 roku. Budynek bardzo ładnie wykończony, zadbany z eleganckimi klatkami. Osiedle grodzone, monitorowane.Mieszkanie ładnie utrzymane, przemyślane. I...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (18 868 zł/m2)

2
1
38.69 m2
2018
15810742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26417067 15810742 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,1 m2 znajduje się na 2. piętrze 3-piętrowego bloku z cegły na zamkniętym osiedlu przy ul. Skarbka z Gór 122 na Białołęce. Idealna propozycja dla osób, które szukają komfortowego mieszkania z pełnym dostępem do u...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

832 000 PLN (13 185 zł/m2)

3
1
63.1 m2
2003
15774030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25646085 15774030 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Jugosłowiańskiej 15a na warszawskiej Pradze Południe, na nowoczesnym osiedlu Adria. Lokal usytuowany jest na piątym piętrze, siedmiopiętrowego budynku z 2013 roku.Powierzchnia mieszkania wynosi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (15 883 zł/m2)

3
1
56.6 m2
2013
15611623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22433778 15611623 Nowa inwestycja na Białołęce ! BRAK PCC i prowizji od Kupujących !Zamieszkaj na osiedlu ZIELONA BIAŁOŁĘKA.Nowe osiedle to 8 budynków 2-lokalowych z dostępem do parkingu oraz prywatnej przestrzeni zieleni.Inwestycja znajduje się na Warszawskiej Biał...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

866 000 PLN (6 186 zł/m2)

4
2
140 m2
2027
15720192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24585200 15720192 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46.8 m2 zlokalizowane w samym centrum Warszawy. Lokal mieści się na 6. piętrze w zadbanym budynku z nowoczesną, cichobieżną windą. Dodatkowym atutem nieruchomości jest wideodomofon oraz możliwość wejści...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (16 880 zł/m2)

2
1
46.8 m2
1968
14100980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 2416294 14100980 Przytulne, kameralne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Marcina Flisa 7 we Włochach (Okęcie). Kamienica z cegły z lat 50. Piętro 2. w 3-piętrowym budynku. Powierzchnia 45,69 m2. Wysokość 2,82 m.Nieruchomość do remontu. Duży potencjał aranżacyjny. Budynek...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (13 986 zł/m2)

2
1
45.69 m2
1952
15778992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25763157 15778992 Zapraszam na prezentację mieszkania w sobotyPrzytulne 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym i zadbanym osiedlu przy ul. gen. Felicjana Sławoja-Składkowskiego 3 na Skoroszach w Ursusie. Idealne dla pary lub jako inwestycja pod wynajem. • Powi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

725 000 PLN (16 329 zł/m2)

2
1
44.4 m2
2012
15761423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25386830 15761423 UWAGA! Prezentacje mieszkania po 10 stycznia 2026 r.Ustawne, widne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, garażem i komórką lokatorską przy ulicy Władysława Jagiełły 12 w Warszawie (Ursus Szamoty)Kluczowe Atuty Nieruchomości Lokalizacja i budynek:...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

835 000 PLN (14 446 zł/m2)

3
1
57.8 m2
2008
15802025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26254860 15802025 Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m², położona w doskonałej lokalizacji — przy ul. Smoczej 16 w Warszawie.Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w zadbanym budynku z lat 60- tych.Nieruchomość jest świeżo po generalnym rem...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

525 360 PLN (19 900 zł/m2)

1
-
26.4 m2
1965
15811815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26442673 15811815 Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na warszawskiej Woli.To doskonała propozycja dla osób szukających miejsca do zamieszkania z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej oraz bardzo dobrą komunikacją do każdej dzielnicy m...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (14 118 zł/m2)

2
1
54.54 m2
1955