• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 411

15796883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26133206 15796883 ****** BEZ PROWIZJI ****** ****** brak podatku PCC (2%) ******Inwestycja:Komfortowe mieszkanie o powierzchni 48.53m² z loggią. Południowa ekspozycja zapewnia dużo naturalnego światła, a funkcjonalny układ tworzy wygodną przestrzeń do życia na co dzie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

996 739 PLN (20 539 zł/m2)

2
1
48.53 m2
2027
15801040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26224630 15801040 ****** BEZ PROWIZJI ****** ****** brak podatku PCC (2%) ******Inwestycja:Komfortowe mieszkanie 3 pokoje o powierzchni 59.42m² z balkonem. Idealne dla par potrzebujących większej przestrzeni lub osób pracujących z domu. Mieszkanie oferuje możliwości w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 793 PLN (14 150 zł/m2)

3
2
59.42 m2
2027
15796881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26133201 15796881 ****** BEZ PROWIZJI ****** ****** brak podatku PCC (2%) ******Inwestycja:Komfortowe mieszkanie o powierzchni 75,83 m² z balkonem. Przemyślany, funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia wygodną, przestronną i praktyczną przestrzeń do życia na co dzień. ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 136 692 PLN (14 990 zł/m2)

3
2
75.83 m2
2027
15762806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25411986 15762806 Na sprzedaż klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie, położone w zabytkowej kamienicy z 1922 roku, przy ulicy Górczewskiej 17, na osiedlu Wawelberga, na warszawskiej Woli. Lokal położony jest na wysokim parterze, czteropiętrowego budynku. Na powierzchnię ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (22 609 zł/m2)

2
1
34.5 m2
1922
15750561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25125057 15750561 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięciopokojowego mieszkania na warszawskim Ursynowie. Lokal położony jest na kameralnym osiedlu Na Skraju w kwadracie ulic Ciszewskiego Rosoła i Nugat. LokalMieszkanie położone jest na trzecim - ostatnim piętrze,...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

995 000 PLN (11 916 zł/m2)

5
1
83.5 m2
1986
15806646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26349802 15806646 Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m², zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2017 roku wyposażonego w windę, recepcję oraz całodobową ochronę. Wysokie pomieszczenia (2,7 m) i duże przeszklenia sprawiają, że wn...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

995 000 PLN (20 886 zł/m2)

2
1
47.64 m2
2017
15798598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26176576 15798598 Słoneczne mieszkanie z dużym balkonem przy parku – idealna propozycja dla osób, które cenią wygodę, światło i bliskość natury, nie rezygnując z miejskiego stylu życia.Lokal o powierzchni 43,4 m² znajduje się na 5. piętrze ośmiokondygnacyjnego bloku z...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

575 000 PLN (13 098 zł/m2)

2
-
43.9 m2
2005
15786436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25910067 15786436 Jeśli szukasz przytulnego mieszkania na spokojnym, zielonym osiedlu – ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż jednopokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 37,10 m², położone na parterze zadbanego, trzypiętrowego bloku z 1999 roku przy ul. Kamiń...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

519 000 PLN (13 989 zł/m2)

1
1
37.1 m2
1999
15694161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24077598 15694161 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w inwestycji Miasto Moje od renomowanego dewelopera RONSON DEVELOPMENTNa sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 68,5m², położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku w inwestycji Miasto Moje. Mi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (14 453 zł/m2)

3
-
68.5 m2
2023
15711639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24406872 15711639 Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m² w kamienicy na Bródnie przy ul. Oliwskiej 3A - 15 min do Centrum!Mieszkanie zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Bródna w bliskim sąsiedztwie stacji PKP Warszawa Praga, dzięki...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

530 000 PLN (14 722 zł/m2)

2
-
36 m2
1956
15660255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23462129 15660255 Na sprzedaż wyjątkowy dwupokojowy apartament 40m2 w sercu Miasteczka Wilanów w inwestycji Osiedle Królewskie.To nietuzinkowe, eleganckie i wyjątkowe mieszkanie z pewnością spełni oczekiwania pary, singla, a także inwestora poszukującego nieruchomości...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (30 000 zł/m2)

2
-
40 m2
2015
15647154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23229491 15647154 Elegancki i supernowoczesny apartament w inwestycji Modern Mokotów.Wygodny, komfortowy apartament - 69,44 m2 wraz z miejscem postojowym, oraz boksem na rowery, motocykle, itp. Estetyczna i prestiżowa architektura. Poszukiwana lokalizacja - Warszawa,...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 480 000 PLN (21 313 zł/m2)

3
2
69.44 m2
2025