• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 448

15797418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26142349 15797418 Sprzedam nowe mieszkanie niespełna 36 m² wykończone w spójnej kolorystyce, zaprojektowanej przez architekta. Całość utrzymana w tej samej, eleganckiej palecie — również łazienka wyposażona w wannę. Układ i wyposażenie: salon z aneksem kuchennym wy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 999 PLN (23 624 zł/m2)

1
1
35.98 m2
2023
15782733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25847425 15782733 Kawalerka na parterze – idealna dla osób starszych, singli, studentów czy jako pierwsze mieszkanie.Niski, 4 piętrowy blok. Lokal do remontu, co daje możliwość aranżacji według własnych potrzeb i gustu.Do lokalu przynależy piwnica.Powierzchnia lokalu...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (15 456 zł/m2)

1
-
35.52 m2
1958
15719121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24561809 15719121 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone w doskonałym punkcie komunikacyjnym, przy ulicy Jana Pawła II 66, na warszawskim Śródmieściu. Lokal usytuowany jest na szóstym, przedostatnim piętrze, w budynku z 1963 roku.Powierzchnia mieszkania wynosi 4...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (21 394 zł/m2)

2
1
41.6 m2
1963
15725321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24674693 15725321 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Osiedlu Awangarda, przy ul. Jerzego Waldorffa 41, w sercu Fortu Bema na warszawskim Bemowie. Lokal położony jest na pierwszym piętrze, trzypiętrowego budynku z windą z 2018 roku.Powierzchnia miesz...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 799 000 PLN (24 516 zł/m2)

3
2
73.38 m2
2018
15797417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26142348 15797417 Układ mieszkania: jasny salon z dużym narożnym oknem i dostępem do balkonuoddzielna sypialnia z pełną zabudowąkuchnia w zabudowie z piekarnikiem i płytą, zmywarkąduża łazienkawygodny przedpokój z dodatkową przestrzenią na przechowywanie Budynek i ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 999 PLN (24 691 zł/m2)

2
-
32.4 m2
-
15768256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25537744 15768256 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania z ogromnym potencjałem na Warszawskich Bielanach. Mieszkanie zostało podzielone na dwie przestrzenie, które mogą być traktowane jak dwa lokale, w każdy z nich znajduje się: • sypialnia, • ła...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 999 PLN (16 502 zł/m2)

4
2
78.78 m2
2024
15806993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26357060 15806993 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i garażem – ul. Majolikowa, Białołęka (Warszawa) Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,07 m², położone na pierwszym piętrze, chronionego osiedla. Jednym z najwię...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

969 998 PLN (16 997 zł/m2)

3
-
57.07 m2
2006
15767382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25524493 15767382 Twoje rodzinne miejsce na Ursynowie – 57 m² komfortu, przestrzeni i spokoju. Marzysz o mieszkaniu, w którym każdy dzień zaczyna się od promieni słońca wpadających przez duże okna, a kończy spacerem wśród zieleni Lasu Kaba...

Warszawa (Ursynów), Roentgena

840 000 PLN (14 737 zł/m2)

2
1
57 m2
1999
15808677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26400175 15808677 ****** BEZ PROWIZJI ****** ****** brak podatku PCC (2%) ******Inwestycja:Komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,27m² z balkonem, stworzone z myślą o rodzinach i osobach pracujących z domu. Możliwość wygodnego rozdzielenia strefy dziennej i prywatnej ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

943 225 PLN (15 650 zł/m2)

3
1
60.27 m2
2025
15808680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26400177 15808680 ****** BEZ PROWIZJI ****** ****** brak podatku PCC (2%) ******Inwestycja:Komfortowe mieszkanie o powierzchni 59,37m² z balkonem, stworzone z myślą o rodzinach i osobach pracujących z domu. Możliwość wygodnego rozdzielenia strefy dziennej i prywatnej ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

938 046 PLN (15 800 zł/m2)

3
1
59.37 m2
2025
15808678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26400176 15808678 ****** BEZ PROWIZJI ****** ****** brak podatku PCC (2%) ******Inwestycja:Komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,27m² z balkonem, stworzone z myślą o rodzinach i osobach pracujących z domu. Możliwość wygodnego rozdzielenia strefy dziennej i prywatnej ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

958 875 PLN (15 650 zł/m2)

3
1
61.27 m2
2025
15808681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26400178 15808681 ****** BEZ PROWIZJI ****** ****** brak podatku PCC (2%) ******Inwestycja:Komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,08m² z tarasem, stworzone z myślą o rodzinach i osobach pracujących z domu. Możliwość wygodnego rozdzielenia strefy dziennej i prywatnej z...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 264 PLN (15 800 zł/m2)

3
1
60.08 m2
2025